Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana przycisku Power iPhone 6S

Wymiana przycisku Power iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana przycisku Power iPhone 6S

Czas realizacji: od 2 godzin
Gwarancja: 180 dni
Cena:
159 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana przycisku zasilania (POWER) iPhone 6S

Przy aktywnym korzystaniu ze smartfonu Apple, jego przyciski z czasem uszkadzają się. Czasami diagnozujemy wpadanie, ścieranie albo nawet wypadanie tych elementów, a zwłaszcza przycisku Power, w wyniku nieostrożnego korzystania ze smartfonu. Kiedy uszkodzenie dotyczy spadku albo trafienia wody do środka iPhone, usterka może być nie tylko w zewnętrznym ?plastiku?, ale i w taśmie i wewnętrznej membranie.

Wymiana przycisku Power w iPhone 6S ? to nieskomplikowana procedura, którą fachowcy centrum ?Gadget Serwis? przeprowadzają w ciągu godziny. Czego głównie potrzeba ? to doświadczenie, doskonała wiedza cech gadżetów firmy Apple i fachowy zestaw narzędzi. Dokładnie rozbierzemy gadżet, przeprowadzimy rzetelną diagnostykę i naprawę, a potem jeszcze raz zdiagnozujemy telefon, żeby upewnić się co do jego zdolności do użytkowania. Po zakończeniu pracy, damy gwarancję na detal.

Przycisk Power iPhone jest niesprawny, lecz nie wiesz, gdzie oprócz stolicy można naprawić telefon? Nie trzeba eksperymentować ze swoim kosztownym gadżetem, lepiej dostarczyć go do naszego warszawskiego biura za pomocą kuriera czy firmy transportowej! Wystarczy kilka dni na dojście i gadżet będzie pracował jak nowiutki. Żeby otrzymać dokładną konsultację i dowiedzieć się jaki będzie koszt wymiany, można skontaktować się z nami przez telefon albo za pomocą naszej strony internetowej.