WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S

Czas realizacji: od 2-4 godzin
Gwarancja: 180 dni
Cena:
170 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S

Niezależnie od ochrony, kruchy ekran iPhone 6S często cierpi przy ciosach o twarde powierzchnie. Większość klientów naszego serwisu zwraca się o pomoc, zauważywszy pęknięcie albo uszkodzenie na szkle. Wymiana samodzielna ? to bezskuteczny i niebezpieczny pomysł!

Właściwość smartfonów firmy Apple ? to użycie mocnego polimerowego kleju do łączenia między sobą detali ekranu. Żeby usunąć uszkodzone szkło, fachowcy serwisu ?Gadget Serwis? korzystają ze specjalnego zestawu narzędzi: ?szwy? iPhone rozgrzewa się, potem korpus rzetelnie czyści się z reszt materiału. Za pomocą separatora zdejmuje się uszkodzoną warstwę i wymienia na nowiutkie szkło. Prostą na pierwszy rzut oka procedurę można wykonać tylko mając doświadczenie i umiejętność. W razie nieudanej wymiany, trzeba będzie wymieniać cały ekran a nie tylko jego górną część.

Pomożemy Państwu zaoszczędzić i wykonamy swoją pracę w ciągu 2-4 godzin. Wieczorem będziecie trzymać w rękach absolutnie sprawne urządzenie, przygotowane do pracy! Oferujemy Państwu pełną diagnostykę telefonu i gwarancję na części zamienne.