WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana wibracji iPhone 6S

Wymiana wibracji iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana wibracji iPhone 6S

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
119 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana wibracji (alarmu wibracyjnego) iPhone 6S

Zupełnie ważna funkcja współczesnych smartfonów ? to wibracja urządzenia przy włączeniu, otrzymaniu wiadomości i podczas połączeń przychodzących. Wskutek silnych uszkodzeń, ciosu albo trafienia wody do środka odbywa się naruszenie wewnętrznego modułu, który odpowiada za wibrację.

Żeby odnowić działanie swojego iPhone ? wystarczy zwrócić się do fachowego serwisu ?Gadget Serwis?! Podczas pierwotnej diagnostyki fachowiec będzie zaglądał do środka i ujawni przyczynę usterki, a także da zalecenia co do późniejszych działań naprawczych. W ciągu 10 lat zajmowaliśmy się naprawieniem kosztownej techniki hi-tech, więc można w całości zaufać naszemu doświadczeniu! Jeśli problem polega nie na programowej usterce telefonu, starannie zrobimy wymianę wibracji iPhone 6S i przywrócimy Państwu komfort użytkowania.

W zasobach naszego warszawskiego serwisu znajduję się pełny asortyment części zamiennych i specjalistycznego sprzętu. Pracujemy w dwóch trybach: stacjonarnym i na odległość, pomagając odnowić ?jabłkowe? telefony klientom z całej Polski. Jeśli nie masz możliwości przynieść urządzenia osobiście, zawsze można zamówić dostawę kurierską do naszego biura. Po naprawie wykonamy końcową diagnostykę gadżetu i wypiszemy gwarancję na ustalone części zamienne.