Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Profesjonalny serwis iPhone 7 Plus

Telefony marki Apple to jedne z najdroższych i jednocześnie jedne z najbardziej wytrzymałych i niezawodnych telefonów na rynku. Apple, tworząc model Iphone 7 Plus, stworzył telefon, który łączy w sobie zarówno rozwiązania multimedialne, jak również profesjonalne rozwiązania biznesowe. Oznacza to, że Apple Iphone 7 plus jest telefonem wydajnym, o bardzo wysokiej jakości. Dzięki doskonałemu połączeniu nowoczesnej technologii i indywidualnej optymalizacji Iphone, w tym modelu 7 Plus, stał się bardzo zaawansowany technologicznie. Jak każde urządzenie, również telefony marki Apple psują się. Dlatego też nasz serwis stworzył dział naprawy telefonów Apple iPhone 7 Plus. Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i od tego czasu stworzyliśmy nowoczesny i profesjonalny serwis:
  • w którym oferujemy przeglądy, serwisowanie oraz naprawy telefonów marki Apple;
  • zapewniający dostęp do najnowszej technologii, dzięki której możemy naprawić nawet poważne usterki;
  • gdzie obejmujemy gwarancją zarówno samą usługę jak i wymieniony sprzęt;
  • w którym każda naprawa poprzedzona jest bezpłatną diagnostyką;
  • gdzie rozumiemy potrzeby klienta i staramy się oferować najbardziej korzystne ceny na rynku.
Serwisowanie telefonów, w szczególności marki iPhone, wymaga doświadczenia. Od naszego serwisu telefonów Apple iPhone 7 Plus w Warszawie, klienci mogą spodziewać się profesjonalizmu i rzeczowości.  

Tania naprawa iPhone 7 Plus Warszawa z gwarancją

Niezwykle ważnym czynnikiem dla klienta jest udzielenie stosownej gwarancji na wykonywaną usługę serwisową. Dlatego w naszej firmie nie ma miejsca na pomyłki. Wykonujemy usługę, a także wymianę podzespołów i wszystko to objęte jest pełną rękojmią. Oznacza to, że:
  • naprawa iPhone 7 Plus przez nasz serwis zawsze będzie objęta gwarancją serwisową;
  • naprawa jest wykonywana profesjonalnie, rzetelnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta;
  • naprawa realizowana jest z uwzględnieniem sprawdzonych części;
  • naprawa odbywa się przy użyciu sprzętu pozwalającego z pełną świadomością udzielić stosownej gwarancji;
  • naprawa poprzedzona jest diagnostyką i informacją do klienta o tym jak wygląda cennik usług.
Tylko rzeczowość i profesjonalne rozwiązania pozwalają na to, że naprawa iPhone 7 Plus realizowana jest według dotrzymywanych przez nas standardów. Kiedy ponad 10 lat temu tworzyliśmy nasz serwis, chcieliśmy wyspecjalizować konkretne, rzeczowe rozwiązania i nieustannie do tej specjalizacji dążymy. Oczywiście naprawa iPhone 7 Plus wykonywana musi być przez profesjonalistów. Posiadamy więc kadrę pracowniczą, która od lat specjalizuje się w bardzo wąskiej i jednocześnie specjalistycznej branży. Pozwala to nam na naprawę sprzętu konkretnego producenta, o konkretnych parametrach. Powoduje to, że jesteśmy najlepsi, wydajni i jednocześnie posiadamy niezwykle wysokie standardy. Wraz z rosnącymi potrzebami na dobry serwis elektroniki, stworzyliśmy naszym klientom z takich miast jak Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź, oraz z innych miejscowości w Polsce możliwość odbioru urządzenia bezpośrednio z ich domu i dostarczenia urządzenia z powrotem po naprawie czy konserwacji. Wszystko za pośrednictwem rzetelnej firmy kurierskiej.