Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Profesjonalny serwis iPhone 7

iPhone 7 jest obecnie jednym z najbardziej popularnych telefonów wysokiej klasy na rynku. Od przeszło kilku lat, iPhone stopniowo podbijał rynek smartfonów, zapewniając wysoką jakość wykonania i bardzo dobrej jakości podzespoły. Nie zmienia to jednak faktu, iż nawet Apple iPhone 7 jest telefonem, który czasem się psuje. Pęknie szybka, uszkodzi się głośnik lub mikrofon, albo z winy użytkownika pęknie wyświetlacz. Samodzielna naprawa skończy się niepowodzeniem. Dlatego stworzyliśmy ofertę serwisową iPhone 7. Ponad 10 lat doświadczenia w branży, kilkanaście tysięcy porządnie zrealizowanych zleceń, najnowszy sprzęt i doskonała kadra specjalistów, pozwoliły nam stworzyć rozwiązania, których nie oferuje nikt inny. Zapewniamy serwis :
 • oferujący rozwiązania unikalne, dające gwarancję jakości;
 • dostarczający naszym klientom usługę pełnego, profesjonalnego serwisowania urządzeń;
 • w którym podejmujemy decyzję wyłącznie na podstawie bardzo wnikliwej diagnozy;
 • zapewniający profesjonalne podejście do każdego problemu, mniejszej lub większej wagi;
 • w którym doskonale rozumiemy, że klient ceni sobie najwyższą jakość wykonania w dobrej cenie.
Dzięki naszemu serwisowi telefonów Apple iPhone 7 w Warszawie naprawicie Państwo swojego iPhona, poddacie go konserwacji, czyszczeniu i drobnym, jak również bardziej skomplikowanym naprawom.  

Naprawa iPhone 7 na profesjonalnym sprzęcie

Dziesięć lat doświadczenia i olbrzymia wiedza to nie wszystko. Cały czas inwestujemy w wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia nam:
 • doskonałą diagnozę;
 • wysoki standard i użytkowość;
 • najlepsze i najbardziej wydajne rozwiązania.
Każda naprawa telefonów Apple iPhone 7 wykonywana jest przez specjalistów ? ludzi, którzy wyspecjalizowali się w danym sprzęcie i posiadają wiedzę, która umożliwia serwisowanie. Dlatego też, klient powierzając nam swój sprzęt, może być pewny, że naprawa iPhone 7:
 • przebiegnie bezproblemowo, szybko i zgodnie z opracowanym i ustalonym harmonogramem,
 • odbywać się będzie na sprzęcie serwisowym najwyższej jakości,
 • objęta jest gwarancją zarówno na usługę, jak i wymienione podzespoły,
 • realizowana jest przez ludzi, którzy są najlepszymi specjalistami w branży,
 • poprzedzona stosowną diagnozą, będzie kosztowała tyle, ile zostało przedstawione w cenniku.
Zawsze dążymy do tego, żeby naprawa Apple iPhone 7 była zrealizowana w pełni profesjonalnie i w terminie, dlatego klient jest powiadamiany o ewentualnym problemie i czasie realizacji usługi.  

Docieramy do każdego zakątka w kraju

Rosnący popyt na wysokiej jakości usługi serwisowe, które świadczą takie firmy jak nasza, sprawił, iż stworzyliśmy specjalne usługi, które są dostępne dla mieszkańców całej Polski. Docieramy więc do takich miast jak Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź. Dodatkowo, dzięki współpracy z kurierami możemy odebrać sprzęt od klienta w dowolnym miejscu w kraju i z powrotem go wysłać. Dzięki naszej usłudze serwisowej na terenie całego kraju naprawa Apple iPhone 7 możliwa jest dosłownie wszędzie, nawet tam, gdzie żadna placówka serwisowa nie jest dostępna. Dobrze wiemy, że naprawa telefonów Apple iPhone 7 musi być realizowana szybko. Doskonale to rozumiemy. Klient chce korzystać z zakupi sprzętu. W związku z tym nie tylko szybko naprawimy dane urządzenie, ale również bezpłatnie wyczyścimy i przeprowadzimy niezbędną konserwację.