Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Profesjonalny serwis iPhone 8 Plus

iPhone 8 plus to jeden z najbardziej wydajnych i jednocześnie najlepszych smartfonów na rynku. Jakiś czas temu ten nowy telefon stał się własnością milionów osób. Jak każde urządzenie od Apple, również iPhone 8 Plus cechuje się wyjątkowo dobrymi parametrami, doskonałą jakością wykonania oraz bardzo wysokim standardem, jeśli chodzi o działanie i pracę aplikacji. Jednocześnie jednak Iphone 8 Plus to nadal urządzenie elektroniczne. Jak każda nawet najwyższej jakości elektronika, tak i Apple ulega uszkodzeniu. Ponadto, telefony trzeba czyścić, konserwować i serwisować. Właśnie na potrzeby posiadaczy urządzeń marki Apple stworzyliśmy specjalną ofertę serwisową iPhone 8 Plus. Dziesięć lat na rynku, tysiące usług serwisowych i konserwacyjnych, setki zadowolonych klientów ? to nasze dotychczasowe dokonania. Staramy się jednak stale iść do przodu, dlatego nasz serwis iPhone 8 Plus Warszawa nieustannie się rozwija. Realizujemy serwis telefonów marki Apple oparty o:
 • naprawę lub wymianę podzespołów elektronicznych, w tym również płyt głównych, a także procesorów,
 • naprawę lub wymianę elementów obudowy, dotyku, szybki ochronnej,
 • naprawę elementów peryferyjnych jak głośnik czy też mikrofon.
 

Naprawa iPhone 8 Plus w naszym serwisie

Każdy klient, który chce skorzystać z naszego serwisu może liczyć na indywidualne traktowanie oraz indywidualne podejście do każdego problemu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać zróżnicowane usługi serwisowe, a każda naprawa iPhone 8 Plus jest realizowana w sposób rzetelny i objęty stosowną rękojmią. iPhone 8 Plus to urządzenia o bardzo wysokim standardzie wykonania i dodatkowo cechujące się zaawansowaną technologią. Do ich naprawy niezbędne są:
 • specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, pozwalające na trafną i pewną diagnozę uszkodzenia lub usterki,
 • specjalistyczny sprzęt do serwisowania, który pozwoli na bezpieczne rozebranie telefonu i późniejsze złożenie go,
 • doświadczona kadra specjalistów, którzy mają wiedzę i nie boją się wyzwań.
Nasz serwis posiada zarówno sprzęt jak i najlepszych specjalistów, dzięki czemu bezproblemowo wymienimy podzespoły w urządzeniu, naprawimy uszkodzenia mechaniczne oraz elektroniczne, a także zajmiemy się konserwacją lub czyszczeniem urządzenia. Każda naprawa iPhone 8 Plus realizowana w naszym serwisie odbywa się przy użyciu wyłącznie najlepszej jakości sprzętu, a także przy zastosowaniu tylko sprawdzonych podzespołów zamiennych, tak aby zagwarantować naszym klientom pełną rękojmię na wykonaną usługę oraz na sam sprzęt.  

Działamy w całym kraju

Nasz serwis mieści się w mieście stołecznym Warszawa. Znamy jednak potrzeby naszych klientów i tym samym stworzyliśmy im możliwość skorzystania z naszego serwisu poprzez współpracę z firmami kurierskimi. Dzięki takiej współpracy możemy działać w takich miastach jak Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź, a ponadto jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi we wszystkich miejscowościach w całym kraju. Nasza oferta dostępna jest więc dla każdego, a w przypadku chęci skorzystania z naszych usług, wystarczy, że zgłoszą Państwo chęć wykonania przez nas usługi serwisowej, a kurier załatwi całą resztę. Jak Państwa iPhone 8 Plus uszkodził się ? zapraszamy do naszego serwisu Gadget Serwis. Oferujemy różne rodzaje napraw iPhone 8 Plus:
 • wymiana szybki;
 • wymiana wyświetlacza;
 • wymiana baterii;
 • wymiana mikrofonu;
 • i inne.
Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu. Z takich miast jak Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź przyjmujemy zlecenia na naprawę iPhone 8 Plus za pośrednictwem kuriera.