Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Profesjonalny serwis i naprawa iPhone 8

iPhone 8 to jeden z nowoczesnych smartfonów marki Apple. Ten wysokiej jakości znakomity telefon doskonale sprawdza się jako telefon użytkowy, biznesowy czy multimedialny. Wysokiej jakości podzespoły i doskonałe parametry czynią go jednym z najlepszych smartfonów na rynku. Niemniej jednak, iPhone 8 również wymaga konserwacji, czyszczenia, a także serwisowania ? jak każde inne urządzenie elektroniczne. Dlatego uruchomiliśmy nasz specjalistyczny serwis iPhone 8. Na rynku usług serwisowych istniejemy już ponad 10 lat. Przez ten czas rozwinęliśmy się wyjątkowo szybko, co pozwoliło nam zostać jednym z liderów jeśli chodzi o najlepsze usługi serwisowe urządzeń elektronicznych o zaawansowanej konstrukcji. Tym samym, w naszym serwisie naprawa iPhone 8 wykonywana jest:
 • przy pomocy nowoczesnego sprzętu, pozwalającego na pełną diagnozę oraz szybki serwis urządzenia,
 • poprzez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają ogromną wiedzę i potrafią serwisować wysokiej jakości urządzenia elektroniczne,
 • przy wsparciu literatury technicznej oraz samych producentów podzespołów.
 

Serwis iPhone 8 Warszawa

Jesteśmy serwisem urządzeń elektronicznych działającym w mieście stołecznym Warszawa. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi w całej Polsce, uruchomiliśmy również możliwość skorzystania z naszego serwisu w takich miastach jak: Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź. Dzięki podpisanym umowom kurierskim gwarantujemy samodzielny odbiór od klienta oraz dostarczenie urządzenia po naprawie. W ten sposób możemy działać na terenie całego kraju.  

Naprawa iPhone 8 z gwarancją

Każda wykonywana przez nas usługa objęta jest pełną i kompletną gwarancją. Dlatego naprawa iPhone 8 Warszawa realizowana jest wyłącznie na sprawdzonych podzespołach. Klient otrzymuje od nas rękojmię na wykonaną usługę, jak również pełną gwarancję na podzespoły, które zostały użyte podczas wymiany. Jest to najlepsze i najpewniejsze rozwiązanie, które możemy zaproponować naszym klientom. Przez dziesięć lat naszej działalności, nasz serwis iPhone 8 Warszawa wykonał tysiące napraw i konserwacji zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Iphone 8 jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń. Możemy zapewnić naszym klientom, iż otrzymają oni zarówno pomoc przy uszkodzeniach elektroniki, jak również przy awarii elementów zewnętrznych, czy też mechanicznych. W przypadku zaawansowanego urządzenia, jakim niewątpliwie jest iPhone 8, dysponujemy radą specjalistów, którzy każdą naprawę realizują przy zachowaniu określonych procedur. Dzięki temu każdy klient jest pewny, że obsługa będzie wykonana rzetelnie, zgodnie z ustalonym terminem. Naprawa iPhone dotyczyć może:
 • uszkodzenia szybek i dotyków,
 • uszkodzenia płyty głównej i podzespołów elektronicznych,
 • uszkodzenia urządzeń takich jak mikrofon lub głośnik.
Pełna obsługa serwisowa pozwoli na realizację naprawy praktycznie każdej usterki występującej w telefonach marki iPhone. Gadget Serwis oferuje takie naprawy iPhone 8:
 •  wymiana szybki;
 • wymiana wyświetlacza;
 • wymiana baterii ;
 • wymiana mikrofonu ;
 • i inne.