Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPhone SE

Sprzęt Apple jest jednym z najbardziej popularnych na świecie. Miliony ludzi każdego roku czekają na nowości w dziedzinie ulubionych gadżetów. W 2016 roku amerykańska korporacja wprowadziła iPhone SE. Smartfon jest jeszcze bardziej funkcjonalny i kompaktowy. Pomimo doskonałej jakości wykonania wszystkich komponentów, w czasie eksploatacji u każdego sprzętu mogą wystąpić problemy, czy to z winy użytkownika, czy też z powodu nieprzestrzegania warunków użytkowania. Centrum serwisowe ?Gadget Serwis? zawsze jest w gotowości, aby pomóc i przywrócić działanie telefonu. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura, które znajduje się w Warszawie, lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej. Posiadaczom iPhone SE zapewniamy ponad 20 usług.  

Naprawa iPhone SE po upadku

Najczęstszą przyczyną usterek, które występują podczas eksploatacji smartfonu, są uszkodzenia mechaniczne i brak działania, powstałe w wyniku uderzenia lub upadku.

Wśród głównych problemów, które może spowodować upadek iPhone SE, są następujące:

  • blokowanie się i nagłe wyłączenie urządzenia. Takie usterki mogą wystąpić z powodu awarii oprogramowania w wyniku silnego uderzenia.
  • uszkodzenie przycisków i ekranu dotykowego. Przyciski mogą się uszkodzić również w wyniku upadku urządzenia. W celu przywrócenia działania przycisku zasilania, regulacji głośności oraz przycisku Home może być potrzebna wymiana kabla płaskiego lub przelutowanie w przypadku mikropęknięć. Jeśli szybka jest uszkodzona lub smartfon nie reaguje na dotyk palców, należy wymienić ją na nową.
  • rysy na obudowie, przyciskach i złączach. Takie usterki zazwyczaj uważane są za kosmetyczne, które nie wpływają na pracę urządzenia, ale jeśli mają Państwo wrażenie, że rysy i mikropęknięcia psują wygląd smartfonu, obudowę, złącza lub przyciski można wymienić.

Wykwalifikowani specjaliści z Centrum Serwisowego "Gadget Serwis" zawsze są gotowi do udzielenia niezbędnej pomocy tak szybko, jak to możliwe, aby ożywić urządzenie. Przywracanie sprawności iPhone SE po upadku to jedna z naszych usług, które wykonujemy na nowoczesnych urządzeniach, stosując certyfikowane części zamienne. Prosimy do nas zadzwonić lub odwiedzić nasze oddziały, które znajdują się w dwóch dzielnicach Warszawy, a także w Krakowie i Wrocławiu.