Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Sprzęt Apple jest jednym z najbardziej popularnych na świecie. Miliony ludzi każdego roku czekają na nowości w dziedzinie ulubionych gadżetów. W 2016 roku amerykańska korporacja wprowadziła iPhone SE. Smartfon jest jeszcze bardziej funkcjonalny i kompaktowy. Pomimo doskonałej jakości wykonania wszystkich komponentów, w czasie eksploatacji każdego sprzętu mogą jednak wystąpić problemy, czy to z winy użytkownika, czy też z powodu nieprzestrzegania z warunków użytkowania.

Centrum Serwisowe "Gadget Serwis" zawsze jest gotowe, aby pomóc i przywrócić działanie telefonu. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych oddziałów, które znajdują się w dwóch dzielnicach Warszawy, a także w Krakowie i we Wrocławiu,  lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej. Posiadaczom iPhone SE zapewniamy ponad 20 usług.

Wymiana szybki iPhone SE

Ekran w smartfonach to jedna z najbardziej wrażliwych części, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu przy silnym uderzeniu lub po upadku. Szybka ekranu w nowym modelu iPhone SE posiada specjalną powłokę oleofobową, która zwiększa poziom ochrony, ale jeśli ekran mimo wszystko został uszkodzony, w żadnym wypadku nie należy próbować naprawiać telefonu samodzielnie. To dość skomplikowana procedura, ponieważ szybka przymocowana jest za pomocą specjalnego kleju, zaś usuniecie wszystkich zanieczyszczeń wymaga specjalnego sprzętu, którym umieją operować tylko profesjonaliści.

Wymiana szybki iPhone SE dokonywana jest przez specjalistów Centrum "Gadget Serwis" przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Do rozdzielenia warstw używana jest cienka żyłka i separator, a dopiero potem usuwane są odłamki, nanoszona warstwa kleju i mocowana nowa szybka. W procesie naprawy pracy używamy tylko oryginalnych części zamiennych, a przed zwróceniem klientowi telefonu przeprowadzamy dokładną diagnostykę i wydajemy gwarancję na wymienione części. W celu zamówienia usługi i uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy zadzwonić lub przyjść do oddziałów "Gadget Serwis" w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, których adresy znajdują się na naszej stronie internetowej. Nasi doświadczeni specjaliści szybko i dokładnie wykonają badania wstępne i udzielą wyczerpujących informacji na temat naprawy.

 

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE

Nawet innowacyjny system ochrony wyświetlacza, użyty w iPhone SE, nie daje absolutnej gwarancji, że sprzęt nie zostanie uszkodzony w wyniku upadku i nie porysuje się, jeśli umieści się go w kieszeni z ostrymi przedmiotami. Aby chronić swój ulubiony telefon, radzimy używać specjalne futerały lub nakładki.

Jeśli wyświetlacz Państwa iPhone przestał działać, zapraszamy do kontaktu z Centrum Serwisowym "Gadget Serwis". Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE jest jedną z najczęstszych usług, dlatego nasi specjaliści mają duże doświadczenie w realizacji takich prac i w krótkim czasie przywrócą telefon do życia. Nie należy próbować samodzielnie naprawiać telefonu, ponieważ pociągnie to za sobą to jeszcze wyższe koszty.

Szczególną cechą sprzętu firmy Apple jest zintegrowany wyświetlacz modułowy, w którym szybka połączona jest z ekranem dotykowym. Szczelność takiej konstrukcji zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i zapobiega ryzyku wnikania drobnych cząstek pyłu do wnętrza telefonu. Jednak ta cecha sprawia, że ​​ w przypadku uszkodzenia ekranu konieczna jest wymiana zintegrowanego wyświetlacza modułowego. Chodzi o to, że w celu oddzielenia ekranu dotykowego od wyświetlacza należy najpierw podgrzać klejone połączenie. Niefachowe wykonanie tego etapu może doprowadzić do pojawienia się żółtych plamek i uszkodzenia elementów sensorowych.

Dlatego też w przypadku uszkodzenia ekranu iPhone należy zwracać się do sprawdzonych fachowców. Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów "Gadget Serwis", a Państwa telefon będzie działał, jak nowy.

Wymiana obudowy iPhone'a SE

Obudowa iPhone SE ma cechy charakterystyczne podobne do poprzednich modeli: nowoczesne wzornictwo, czyste linie, idealny kształt. Powłoka powierzchni ze stopu aluminium jest jednak dość nietrwała. W wyniku uderzenia, upadku lub innych uszkodzeń mechanicznych na obudowie mogą pojawić się rysy lub zadrapania. To zdecydowanie psuje wygląd sprzętu.

Należy również zauważyć, że może przy tym pojawić się problem nie tylko natury estetycznej, ale i poważniejsze uszkodzenie. Jeśli Państwo przypadkowo uszkodzili obudowę lub zauważyli wgniecenia, należy skontaktować się z Centrum Serwisowym "Gadget Serwis". Wstępna diagnostyka ujawni, czy upadek lub uderzenie nie doprowadziły do zaburzeń w funkcjonowaniu, ale jeśli nie powstały wewnętrzne uszkodzenia, to wymiana obudowy iPhone SE zajmie pół godziny.

W niektórych przypadkach uderzenie i mechaniczne uszkodzenie powodują usterki w pracy i inne ukryte wady. Szybka interwencja specjalistów pozwoli zregenerować ulubiony sprzęt. W oddziałach "Gadget Serwis" doświadczeni fachowcy bezbłędnie określą problemy w pracy mobilnego urządzenia, wymienią uszkodzone elementy na oryginalne części zamienne i dadzą telefonowi drugie życie. Adresy Centrów Serwisowych w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, jak również numery kontaktowe dla zleceń telefonicznych lub konsultacji znajdują się w zakładce "Kontakt". Współpracujemy z klientami w całej Polsce.

 

Wymiana głośnika iPhone SE

Jeśli w czasie rozmowy z telefonu iPhone SE zauważa się pogorszenie jakości dźwięku, a podczas uruchamiania gier i aplikacji mobilnych zupełnie go nie słychać, to być może oznacza to problemy z głośnikiem urządzenia. Istnieje kilka rodzajów uszkodzeń, które mają istotny wpływ na jakość dźwięku:

 • jeśli rozmówca nas nie słyszy - prawdopodobnie uszkodzony jest mikrofon;
 • jeśli my nie słyszymy rozmówcy - defekt głośnika;
 • zbyt ciche lub nieprawidłowe odtwarzanie muzyki albo słaba słyszalność rozmówcy w trybie głośnomówiącym – należy sprawdzić głośnik polifoniczny;
 • jeśli zauważalne są wszystkie powyższe problemy – należy naprawić kodek dźwięku -mikroczip, który często ulega uszkodzeniu podczas upadku.

Oprócz głośników awarie mogą być spowodowane uszkodzeniem kabli taśmowych, zanieczyszczeniem i zwyczajnym zużyciem.

Dokładną przyczynę powstania problemów z dźwiękiem w smartfonie może określić tylko specjalista. Specjaliści "Gadget Serwis" wykonają wstępne badanie i ustalą przyczynę problemu, a potem wymienią głośnik iPhone SE lub inne uszkodzone elementy, które mają wpływ na jakość dźwięku. Do wymiany możemy wykorzystać oryginalne części zamienne, ale jeśli chcą Państwo zmniejszyć koszty - zaoferujemy wysokiej jakość i tanie odpowiedniki.

Serdecznie zapraszamy do Państwa "Gadget Serwis", a my naprawimy sprzęt szybko i skutecznie!

 

Wymiana przycisku zasilania (POWER) iPhone SE

Tak jak każda część dynamiczna, która jest aktywnie wykorzystywana w pracy smartfonu, przycisk zasilania bardzo często ulega uszkodzeniu i należy go wymienić. Najczęstsze przyczyny uszkodzenia tego elementu w iPhone SE, podobnie jak w poprzednich modelach, są następujące:

 • uszkodzenia mechaniczne przycisku zasilania iPhone – głównie chodzi o zamocowanie przycisku na taśmie – w takim przypadku nie obędzie się bez wymiany uszkodzonych części;
 • uszkodzenie przycisku zasilania iPhone w wyniku zawilgocenia lub zanieczyszczenia - w takim przypadku, jeśli proces korozji jeszcze się nie rozpoczął, wystarczy czyszczenie.

Problemy z przyciskiem zasilania można stwierdzić samemu po następujących oznakach:

 • utrata czułości przycisku zasilania iPhone SE - po naciśnięciu nie odpowiada lub odpowiada z opóźnieniem;
 • przycisk zasilania iPhone SE zaciął się: albo nie da się wcisnąć, albo pozostaje wciśnięty.

Ponieważ najczęściej uszkodzeniu ulega nie sam przycisk, a taśma, na której tworzą się drobne pęknięcia lub ogniska korozji, wymiana przycisku zasilania iPhone SE wymaga interwencji specjalisty. Specjaliści "Gadget Serwis" mają duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych prac. Po dokładnej wstępnej diagnostyce ostrożnie demontują uszkodzone elementy, wymieniają je na oryginalne części zamienne i przeprowadzają testy końcowe przed zwrotem urządzenia klientowi. Gwarantujemy wysoką jakość usługi i sprawne przeprowadzenie naprawy tak szybko, jak to możliwe.

 

Wymiana głośnika polifonicznego iPhone SE

W modelu iPhone SE są dwa typy głośników: spiker - głośniczek górny, odpowiedzialny za dźwięk podczas rozmowy, i buzzer - dolny głośniczek (polifoniczny), który pozwala na słuchanie muzyki. Te urządzenia przymocowane są do dolnej taśmy i wyprowadzone na przednią stronę płyty bocznej, a zatem są bardzo czułe na urazy zewnętrzne. Bardzo często nieprawidłowości w pracy głośnika polifonicznego powodują zanieczyszczenia, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne lub zużycie, ponieważ okres bezawaryjnej pracy nie jest zbyt długi dla żadnego z zewnętrznych elementów smartfonu. Tylko fachowiec może z całą pewnością ustalić przyczynę niesprawności głośników.

Jeśli Państwa iPhone stał się cichszy, niż zwykle, nie można czekać, aż całkowicie zamilknie. Najprawdopodobniej przyczyną jest zanieczyszczenie głośnika. Problem można rozwiązać przez oczyszczenie urządzenia wewnątrz i na zewnątrz przy użyciu specjalnych narzędzi. Specjaliści Centrum Serwisowego "Gadget Serwis" przeprowadzą tę operację sprawnie i ostrożnie. Jeśli zauważą Państwo cichy dźwięk w iPhone, to lepiej nie zwlekać i zwrócić się do profesjonalistów: niezwłoczne czyszczenie będzie mniej kosztowne, niż całkowita wymiana głośnika polifonicznego iPhone SE. Zapraszamy do skontaktowania się z oddziałami "Gadget Serwis" w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą gruntowną wstępną diagnostykę i wymienią uszkodzone elementy na oryginalne części zamienne lub wysokiej jakości odpowiedniki. Czy mają Państwo jakieś pytania? Prosimy zadzwonić na numer telefonu podany na stronie internetowej i uzyskać poradę.

 

Wymiana złącza ładowania iPhone SE

Złącze ładowania iPhone SE znajduje się na panelu bocznym obudowy smartfonu pod przyciskiem HOME. Jeśli spojrzy się pod obudowę telefonu, można zauważyć, że gniazdo ładowania znajduje się na dolnej taśmie iPhone. I chociaż w nowym modelu twórcom udało się zwiększyć pojemność baterii, aktywni użytkownicy gadżetu i tak ładują go codziennie, więc złącze może szybko się zepsuć. Równocześnie złącze służy również do podłączenia do komputera, co także wpływa na okres użytkowania.

Wymiana złącza ładowania iPhone SE konieczna jest w przypadku wystąpienia następujących objawów:

 • widoczne uszkodzenia złącza;
 • po podłączeniu ładowarki iPhone nie ładuje się lub ładuje się wolniej, niż zwykle;
 • urządzenie ładuje się po wyłączeniu, co może wskazywać na uszkodzenie dolnej taśmy lub płyty;
 • na wyświetlaczu w miejscu ikonki powiadomienia o stanie baterii zamiast błyskawicy wyświetla się wtyczka;
 • proces ładowania zachodzi tylko przy poruszaniu kabla z boku na bok;
 • iTunes lub komputer nie widzi iPhone po podłączeniu.

Jeśli Państwo zauważyli co najmniej jeden z wyżej wymienionych problemów, prosimy zwrócić się do specjalisty. Specjaliści Centrum Serwisowego "Gadget Serwis" dokładnie ustalą, co spowodowało uszkodzenie w funkcjonowaniu urządzenia i w ciągu kilku godzin wymienią złącze na oryginalne części zamienne.

 

Wymiana gniazda słuchawkowego iPhone SE

Zamontowany w iPhone SE Audio Player pozwala cieszyć się niezrównaną jakością kompozycji muzycznych. Po podłączeniu do telefonu słuchawek mogą Państwo słuchać ulubionej muzyki lub oglądać filmy w dowolnej chwili, nie przeszkadzając przy tym innym.

Jednak z powodu zbyt częstego podłączania słuchawek do telefonu gniazdo urządzenia może się poluzować i uszkodzić. W rezultacie smartfon nie rozpoznaje sprzętu lub powstają problemy ze słyszalnością odtwarzanych plików. W takim przypadku pomoże wymiana gniazda słuchawkowego iPhone SE.

Najczęściej uszkodzenie złącza zauważa się po upadku smartfonu na twardą powierzchnię, zalaniu złącza wodą lub zabrudzeniu, a także w wyniku normalnego zużycia części w czasie eksploatacji. Naprawę iPhone SE należy zlecić doświadczonym fachowcom, którzy przywrócą mu sprawność.

W Centrum Serwisowym "Gadget Serwis" profesjonalni specjaliści przeprowadzą wstępną diagnostykę telefonu, ujawnią wszystkie uszkodzenia i szybko je usuną. Do wymiany uszkodzonych części stosujemy oryginalne części zamienne lub tańsze odpowiedniki wysokiej jakości. Na zainstalowane części dajemy gwarancję do sześciu miesięcy. Prosimy dzwonić do "Gadget Serwis" na numer telefonu podany na stronie internetowej lub odwiedzić Centra Serwisowe w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu!

 

Wymiana głównej kamery iPhone SE

12-megapikselowy aparat główny iPhone SE stał się pełnoprawną alternatywą aparatu cyfrowego. Jednak pomimo swojej funkcjonalności ten element, podobnie jak i w poprzednich modelach, jest jedną z najbardziej wrażliwych części smartfonu. Nieprawidłowe działanie aparatu lub całkowitą awarię najczęściej powodują uszkodzenia mechaniczne lub błędy w oprogramowaniu. Z powodu upadku telefonu z wysokości lub przypadkowego uderzenia tylnej obudowy obraz traci kolor. Co więcej, po takich uszkodzeniach aparat może wcale nie zadziałać lub zadziałać po dwóch lub trzech naciśnięciach.

Najczęściej spotykaną usterką aparatu iPhone SE jest brak fokusa. Powodem braku ostrości nie zawsze jest nieprawidłowe działanie aparatu. Usterka może być wywołana zawilgoceniem, uderzeniem oraz błędem w oprogramowaniu lub wynikiem zmiany oprogramowania.

Nie należy próbować samodzielnie naprawiać urządzenia. Wymiana głównej kamery iPhone SE lub jej naprawa wymagają użycia specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, narzędzi i pogłębionej wiedzy o projektowaniu sprzętu. Wszystko to posiada "Gadget Serwis". Należy zwrócić się do naszego Centrum Serwisowego, a profesjonalni specjaliści szybko i sprawnie przeprowadzą diagnostykę i naprawią lub wymienią kameę w iPhone.

 

Wymiana przedniej kamery iPhone SE

Kamera przednia smartfonu służy do komunikacji przez Skype lub do popularnych selfie, a jeśli się zepsuje, to iPhone traci istotną część swojej funkcjonalności. Kiedy po przełączeniu na przednią kamerę pogarsza się kontrast, pojawiają się paski, aplikacja zawiesza się lub zdarzają się inne problemy, to błędy prawdopodobnie spowodowane są uszkodzeniami mechanicznymi lub wilgocią wewnątrz urządzenia.

W celu ich usunięcia należy skontaktować się z Centrum Serwisowym, ponieważ samodzielna naprawa urządzenia rzadko jest skuteczna. Wymiana przedniej kamery iPhone SE to dość skomplikowany proces, zwłaszcza jeśli przyczyną jest przerwa w obwodzie induktora na płycie: w takim przypadku poszukiwanie przerwy i możliwość przeprowadzania naprawy ma tylko doświadczony specjalista.

Problem może tkwić również w oprogramowaniu: potrzebna jest wymiana kodeka, aktualizacja iOS, eliminacja błędów w oprogramowaniu.

We wszystkich powyższych przypadkach pomogą Państwu specjaliści z Centrum Serwisowego "Gadget Serwis". Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne umiejętności, sprzęt i doświadczenie, aby zdiagnozować i naprawić Państwa iPhone SE szybko i skutecznie. Zapraszamy do naszych oddziałów, które znajdują się w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, lub prosimy do nas zadzwonić i dowiedzieć się, jak dostarczyć sprzęt do naprawy z każdego regionu kraju.

 

Wymiana czujników światła iPhone SE

Czujnik światła reguluje jasność ekranu iPhone SE. Problemy z jego działaniem mogą prowadzić do awarii sensora lub nawet całkowitego wyłączenia wyświetlacza.

Ponieważ jest to jeden z elementów, które znajdują się na górnym kablu taśmowym iPhone, jego uszkodzenie może być spowodowane mechanicznymi uszkodzeniami w tym obszarze lub szeregiem innych powodów, w tym:

 • korozją kabla (wtedy należy go wymienić);
 • pyłem, który osiadł na stykach czujnika przez szczeliny po nieprofesjonalnej naprawie;
 • problemami w oprogramowaniu.

Ten ostatni problem można rozwiązać przez przeprogramowanie, ale w innych przypadkach może być konieczna poważniejsza naprawa.

Wymiana czujników światła iPhone SE to jedna z usług Centrum Serwisowego "Gadget Serwis", którą często zlecają nasi klienci. Po dokładnej wstępnej diagnostyce specjalista może określić, co należy zrobić, aby przywrócić funkcjonalność sprzętu: wymienić cały kabel taśmowy czy wystarczy go oczyścić. Specjaliści "Gadget Serwis" używają oryginalnych części zamiennych, ale jeśli chcą Państwo zaoszczędzić na kosztach, mogą zaoferować wysokiej jakości analogi. Okres gwarancji na wymienione części - do sześciu miesięcy. Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu lub uzyskania telefonicznej konsultacji i zamówienia usług.

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Jeśli w czasie połączenia przez iPhone rozmówca Państwa nie słyszy, to najprawdopodobniej przyczyną jest awaria mikrofonu lub głośników. Ten problem może pojawić się w wyniku zawilgocenia, zabrudzenia, mechanicznego uszkodzenia, błędu oprogramowania.

Usterkę mikrofonu można stwierdzić samodzielnie. Należy spróbować nagrać się na dyktafon. Jeśli to się nie uda, z całą pewnością można stwierdzić usterkę mikrofonu. W takim przypadku zaleca się kontakt ze specjalistą, ponieważ wymiana mikrofonu iPhone SE wymaga użycia specjalnych narzędzi.

Specjaliści Centrum Serwisowego "Gadget Serwis" przeprowadzą wstępne testy, określą dokładną przyczynę problemu i wymienią uszkodzone elementy na oryginalne części zamienne w jak najkrótszym czasie. Podczas pracy używamy nowoczesnego sprzętu i technologii, które pozwalają na naprawy wysokiej jakości i pełną regenerację ulubionego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu z "Gadget Serwis", a będą Państwo mile zaskoczeni rozsądnymi cenami i skutecznością naszych usług. Współpracujemy z klientami w całej Polsce. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy do nas zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej. Konsultanci "Gadget Serwis" udzielą pełnej informacji na temat naszych usług i przyjmą zamówienie.

 

Wymiana baterii iPhone SE

Bateria często nazywana jest "sercem" smartfonu. Do pewnego stopnia jest to prawda, ponieważ dzięki temu elementowi sprzęt w ogóle działa. Ale to właśnie bateria jest jedną z części najbardziej narażonych na uszkodzenie całej konstrukcji iPhone SE, ponieważ reaguje nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale i na zmiany temperatury czy wilgotności.

Najczęściej wymiana baterii iPhone SE konieczna jest w przypadku, kiedy „nie trzyma” ładunku. W rezultacie użytkownik nie może w pełni wykorzystywać możliwości smartfonu: po kilku połączeniach telefonicznych poziom naładowania baterii spada do minimalnego. Ten problem związany jest z fizycznym pogorszeniem się baterii. Chociaż może się to również zdarzyć wówczas, gdy iPhone upadł na podłogę, tył obudowy został uderzony lub gdy sprzęt przez dłuższy czas leżał w wodzie.

Przy normalnej eksploatacji smartfonu baterię zaleca się wymieniać raz na rok – dwa lata. W przypadku innych rodzajów niesprawności - w razie potrzeby. Wymiana baterii iPhone SE to dość prosta operacja, ale ze względu na szczególny rodzaj montażu (baterie są mocno przytwierdzone do pokrywy telefonu), aby uniknąć uszkodzenia kabli, obudowy lub płyty głównej, należy skorzystać z pomocy naszego Centrum Serwisowego. Specjaliści "Gadget Serwis" sprawnie przeprowadzą wymianę baterii na oryginalną część zamienną lub wysokiej jakości certyfikowany odpowiednik.

 

Wymiana przycisku Home iPhone SE

Smartfony firmy Apple praktycznie nie mają żadnych przycisków. I właśnie dlatego iPhony są tak popularne. Model iPhone SE nie jest więc wyjątkiem - posiada tylko jeden przycisk do włączania i wyłączania urządzenia: to przycisk Home.

Wymiana przycisku Home iPhone SE jest konieczna w przypadkach, kiedy co jakiś czas lub regularnie nie zadziała, wydaje nietypowe dźwięki, zapada się. Zazwyczaj te problemy występują po zawilgoceniu telefonu lub silnym uderzeniu obudowy. Dość często zjawisko to spowodowane jest naturalnym zużyciem przycisku, co jest typowe dla wszystkich elementów. Przyczyny awarii przycisku Home, miedzy innymi, są następujące:

 • kabel przycisku HOME iPhone SE może być uszkodzony w wyniku upadku telefonu;
 • zbyt mocne lub wielokrotne naciskanie przycisku HOME może osłabić funkcje mechanizmu;
 • nieprawidłowe działanie samego popychacza lub brak przycisku, uszkodzenie kontrolera, elementów łączących przycisk, płyty kontaktowej, usterka w obwodzie ładowania lub membranach przycisku HOME.

W przypadku zanieczyszczenia lub zawilgocenia, a w konsekwencji korozji części (jeśli nie jest już zbyt rozległa) wystarczy oczyszczenie elementów przycisku HOME. Jeżeli uszkodzenie jest znaczne, wymienia się mechanizm w całości lub jego poszczególne części.

Ze względu na konstrukcyjne cechy smartfonu iPhone SE wymiana przycisku Home wymaga prawie całkowitego demontażu urządzenia z użyciem profesjonalnych narzędzi i dlatego, w celu przywrócenia działania telefonu, zapraszamy Państwa do Centrum Serwisowego "Gadget Serwis".

 

Wymiana alarmu wibracyjnego iPhone SE

Alarm wibracyjny to jedna z najczęściej używanych funkcji w smartfonach. Kto z nas nie włączał trybu wibracji w czasie ważnego spotkania? Dla ludzi, którzy chcą pozostawać w kontakcie i równocześnie prowadzić spokojną rozmowę, obecność trybu wibracyjnego jest szczególnie ważna.

Ale, jak każdy element dynamiczny, silniczek wibracyjny, który jest odpowiedzialny za funkcję wibracji, może się zepsuć. Może się to zdarzyć z powodu uszkodzenia mechanicznego (uderzenia, upadku), zawilgocenia lub zabrudzenia smartfonu, w rezultacie czego alarm wibracyjny nie działa.

Wymiana wibratora iPhone SE to proces, który wymaga umiejętności i doświadczenia. Jeżeli w trakcie pracy stwierdzi się, że telefon przestał wibrować podczas dzwonienia, nie należy próbować naprawiać go samodzielnie. W takim przypadku najlepiej zwrócić się o pomoc do "Gadget Serwis". Starannie zdemontujemy urządzenie, wyjmiemy silniczek wibracyjny i w jego miejsce zamontujemy nowy. Po zakończeniu naprawy i przetestowaniu urządzenia telefon będzie gotów do odbioru. W naszym Centrum Serwisowym zawsze mamy oryginalne części, a doświadczeni specjaliści wykonują swoją pracę szybko i sprawnie. Ponadto dajemy gwarancję na zamontowane części zamienne. Aby zamówić usługę, należy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej lub odwiedzić nasze oddziały w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

 

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone SE

Możliwość pracy z sieciami Wi-Fi to coś, co wielu użytkowników ceni w swoich smartfonach przede wszystkim. Ta funkcja pozwala na bezpłatny dostęp do Internetu w miejscach publicznych, gdzie znajduje się bezprzewodowy dostęp do Internetu, i dla wielu właścicieli jest chyba decydującym czynnikiem przy zakupie smartfonu.

Jest kilka przyczyn, z powodu których nie można skorzystać z Wi-Fi, m.in.:

 • uszkodzenie modułu (rozwiązaniem tego problemu jest wymiana modułu Wi-Fi);
 • błąd oprogramowania (rozwiązaniem tego problemu jest przeprogramowanie urządzenia);
 • złamanie anteny Wi-Fi na skutek mechanicznego działania: upadku lub uderzenia (rozwiązaniem tego problemu jest wymiana uszkodzonych części).

Niesprawność pracy modułu Wi-Fi może być zidentyfikowana na podstawie następujących oznak: spadek prędkości Wi-Fi w smartfonie; nagłe przerwanie połączenia Wi-Fi; brak odpowiedniej reakcji iPhone SE po próbie podłączenia do punktu dostępowego Wi-Fi.

Wymiana modułu Wi-Fi w iPhone SE odbywa się za pomocą specjalnego sprzętu i wymaga odpowiednich umiejętności. Czip Wi-Fi znajduje się w pobliżu procesora, który przez to jest narażony na uszkodzenie, co może być przyczyną nieodwracalnego zepsucia telefonu. Dokładna diagnostyka i naprawa wykonana przez Centrum Serwisowe "Gadget Serwis" szybko zregeneruje iPhone SE. Ponadto na wymienione części udzielana jest gwarancja na okres do sześciu miesięcy. Proszę skontaktować się z nami, a Państwa telefon będzie znów działał jak nowy.

 

Wymiana audio sterownika iPhone SE

Jeśli Państwo zauważą, że jakość dźwięku podczas słuchania muzyki uległa pogorszeniu lub zamiast głosu rozmówcy słyszą szum, to być może należy wymienić kartę dźwiękową iPhone SE.

Typowe problemy z dźwiękiem w smartfonie są, m.in., następujące: rozmówca nas nie słyszy lub my nie słyszymy rozmówcy. Przeważnie problem jest banalny, a dla jego rozwiązania wystarczy naprawa mikrofonu lub głośnika iPhone. Czasami jednak wada leży głębiej - w płycie głównej iPhone SE. Źródłem tego kłopotu jest mikroczip – karta dźwiękowa.

Przyczyną awarii sterownika audio w iPhone może być uderzenie lub upadek z wysokości na twardą powierzchnię.

O tym, że iPhone SE potrzebuje pomocy, można stwierdzić na podstawie następujących oznak:

 • podczas rozmowy nie słychać dźwięku z głośnika;
 • podczas rozmowy nasz rozmówca nie słyszy naszego głosu;
 • podczas rozmowy telefon "milczy", chociaz pliki audio odtwarzane są w normalnym trybie.

Jednak dokładną przyczynę usterki można określić dopiero po przeprowadzeniu diagnostyki przez specjalistę. Wymiana karty dźwiękowej iPhone SE w Centrum Serwisowym "Gadget Serwis" to wykwalifikowana pomoc. Uszkodzone części zastąpimy oryginalnymi częściami zamiennymi albo wysokiej jakości odpowiednikami, udzielając na nie gwarancji.

 

Wymiana USB sterownika iPhone SE

Jeśli bateria Państwa smartfonu rozładowuje się zbyt szybko, to problem niekoniecznie jest w samej baterii, czasami leży znacznie głębiej. Awarię ładowania urządzenia może spowodować uszkodzenie gniazda USB.

Płyta główna iPhone SE zawiera dużą liczbę mikrokontrolerów, z których każdy koordynuje i stabilizuje oddzielną sferę działania urządzenia.

Do podobnych komponentów zazwyczaj zalicza sterowniki mocy, ekranu dotykowego i USB. Kontroler USB uważany jest za jeden z najbardziej problematycznych, ponieważ jego uszkodzenie często jest mylone z uszkodzeniami innych systemów. Szczególnie trudno odróżnić je od problemów z ładowaniem lub nieprawidłowościami w pracy dolnych złącz i czujników. Profesjonalna diagnostyka pomoże znaleźć przyczyny niesprawności i tylko wymiana kontrolera USB iPhone SE może rozwiązać problemy z ładowaniem urządzenia.

Wykwalifikowani specjaliści "Gadget Serwis" określą przyczynę utraty zdolności do pracy urządzenia i wykonają niezbędne naprawy w jak najkrótszym czasie. Dla naszych klientów dostępna jest usługa „naprawy ekspresowe", dzięki której, w ciągu godziny lub dwóch (w zależności od stopnia skomplikowania uszkodzenia), otrzymają Państwo w pełni sprawny iPhone z gwarancją na wymienione części. Prosimy skontaktować się z oddziałami Centrum Serwisowego "Gadget Serwis", które znajdują się w dużych dzielnicach Warszawy, a także w Krakowie i Wrocławiu. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, to można do nas zadzwonić lub skorzystać z formularza online „informacje zwrotne" na stronie internetowej. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i przyjmą zamówienie.

 

Wymiana sterownika zasilania iPhone SE

Jeśli iPhone SE szybko się rozładowuje, przegrzewa lub wcale się nie ładuje, a wymiana baterii nie poprawia sytuacji, najprawdopodobniej smartfon wymaga naprawy sterownika ładowania. Sterownik mocy to mikroczip, który jest odpowiedzialny za proces zasilania telefonu.

Wymiana regulatora zasilania iPhone SE to złożony proces, ponieważ każdy model smartfonu firmy Apple ma określony rodzaj czipa, więc przelutowanie należy powierzyć wyłącznie wykwalifikowanemu specjaliście i nie próbować samodzielnej naprawy urządzenia. Centrum Serwisowe "Gadget Serwis" ma duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych prac, więc może szybko i precyzyjnie przywrócić sprawność telefonu. Proces wymiany kontrolera odbywa się w kilku etapach: najpierw przeprowadza się dokładną diagnostykę w celu ustalenia przyczyn awarii, a następnie specjalista ostrożnie demontuje uszkodzone części, potem wymienia je na oryginalne części zamienne, na które wydaje długoterminową gwarancję. Przed zwróceniem klientowi telefonu wykonywane są testy końcowe. Oddziały naszego Centrum Serwisowego znajdują się w dwóch dzielnicach Warszawy, w Krakowie i Wrocławiu a dostawa kurierska odbywa się na całym terytorium Polski. Aby zamówić usługi lub zasięgnąć porady prosimy do nas zadzwonić - numer telefonu znajduje się na stronie internetowej.

 

Naprawa iPhone SE po zalaniu

Uszkodzenia spowodowane wilgocią to jedna z najczęstszych przyczyn szkodliwego oddziaływania na smartfon. Jeżeli iPhone wpadł do wody lub został zalany (wystarczy kilka kropli), istnieje ryzyko zwarcia i korozji elementów składowych. Aby naprawa nie kosztowała zbyt wiele, należy szybko zareagować i natychmiast zwrócić się o pomoc do specjalisty. Nawet jeśli iPhone SE działa, płyn, który dostał się do środka, po pewnym czasie (dzień lub tydzień) doprowadzi do poważnego problemu w pracy smartfonu, w tym: przegrzewanie, zwarcie obwodów na płycie głównej, uszkodzenie czipów. Wnikanie płynu do iPhone SE odbywa się poprzez złącza (ładowania i zestawu słuchawkowego), szczeliny mikrofonu, głośników, między przyciskami a obudową, otwory technologiczne między panelami obudowy.

Wilgoć wewnątrz obudowy urządzenia często prowadzi do nieprawidłowego działania elementów konstrukcyjnych:

 • płyty głównej iPhone – całkowite uszkodzenie;
 • problemów w funkcjonowaniu złączy;
 • braku działania przycisków, w tym przycisku Home;
 • ciemnych plam i rozmycia obrazu na ekranie albo braku obrazu;
 • braku dźwięku lub zakłóceń w głośnikach, uszkodzenia mikrofonu;
 • uszkodzenia dolnego kabla taśmowego.

Przywracanie pracy iPhone SE po zalaniu to żmudny proces. Specjaliści Centrum Serwisowego "Gadget Serwis" pomogą przywrócić sprawność urządzenia w jak najkrótszym czasie. Wykwalifikowani specjaliści zdemontują urządzenie, odłączą wszystkie części, usuną skutki działania płynu (korozję, zanieczyszczenia i tlenki) ze wszystkich elementów, poddadzą je obróbce ultradźwiękami i roztworami, wysuszą specjalnymi sprężarkami, zdiagnozują każdą część w celu ujawnienia innych usterek i dopiero wówczas ponownie złożą iPhone. Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Serwisowego "Gadget Serwis" - gwarantujemy wysoką jakość usług i przystępne ceny.

 

Naprawa iPhone SE po upadku

Najczęstszą przyczyną usterek, które występują podczas eksploatacji smartfonu, są uszkodzenia mechaniczne i brak działania, powstałe w wyniku uderzenia lub upadku.

Wśród głównych problemów, które może spowodować upadek iPhone SE, są następujące:

 • blokowanie się i nagłe wyłączenie urządzenia. Takie usterki mogą wystąpić z powodu awarii oprogramowania w wyniku silnego uderzenia.
 • uszkodzenie przycisków i ekranu dotykowego. Przyciski mogą się uszkodzić również w wyniku upadku urządzenia. W celu przywrócenia działania przycisku zasilania, regulacji głośności oraz przycisku Home może być potrzebna wymiana kabla płaskiego lub przelutowanie w przypadku mikropęknięć. Jeśli szybka jest uszkodzona lub smartfon nie reaguje na dotyk palców, należy wymienić ją na nową.
 • rysy na obudowie, przyciskach i złączach. Takie usterki zazwyczaj uważane są za kosmetyczne, które nie wpływają na pracę urządzenia, ale jeśli mają Państwo wrażenie, że rysy i mikropęknięcia psują wygląd smartfonu, obudowę, złącza lub przyciski można wymienić.

Wykwalifikowani specjaliści z Centrum Serwisowego "Gadget Serwis" zawsze są gotowi do udzielenia niezbędnej pomocy tak szybko, jak to możliwe, aby ożywić urządzenie. Przywracanie sprawności iPhone SE po upadku to jedna z naszych usług, które wykonujemy na nowoczesnych urządzeniach, stosując certyfikowane części zamienne. Prosimy do nas zadzwonić lub odwiedzić nasze oddziały, które znajdują się w dwóch dzielnicach Warszawy, a także w Krakowie i Wrocławiu.