Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana baterii iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana baterii iPhone SE

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
119 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana baterii iPhone SE

Bateria często nazywana jest ?sercem? smartfonu. Do pewnego stopnia jest to prawda, ponieważ dzięki temu elementowi sprzęt działa. Ale to właśnie bateria jest jedną z części najbardziej narażonych na uszkodzenie całej konstrukcji iPhone SE, ponieważ reaguje nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale i na zmiany temperatury czy wilgotność.

Najczęściej wymiana baterii iPhone SE konieczna jest w przypadku, kiedy telefon szybko się rozładowuje. W rezultacie użytkownik nie może w pełni wykorzystywać możliwości smartfonu. Po kilku połączeniach telefonicznych poziom naładowania baterii spada do minimalnego. Ten problem związany jest z fizycznym pogorszeniem się baterii. Chociaż może się to również zdarzyć wówczas, gdy iPhone upadł na podłogę, tył obudowy został uderzony lub gdy sprzęt przez dłuższy czas leżał w wodzie.

Przy normalnej eksploatacji smartfonu baterię zaleca się wymieniać raz na rok, lub raz na dwa lata. W przypadku innych rodzajów niesprawności ? zależnie od potrzeby. Wymiana baterii iPhone SE to dość prosta sprawa, ale ze względu na szczególny rodzaj montażu (baterie są mocno przytwierdzone do pokrywy telefonu), aby uniknąć uszkodzenia kabli, obudowy lub płyty głównej, należy skorzystać z pomocy naszego Centrum Serwisowego. Specjaliści ?Gadget Serwis? sprawnie przeprowadzą wymianę baterii na wysokiej jakości część zamienną.