Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE

Nawet innowacyjny system ochrony wyświetlacza, użyty w iPhone SE, nie daje absolutnej gwarancji, że sprzęt nie zostanie uszkodzony w wyniku upadku i nie porysuje się, jeśli umieści się go w kieszeni z ostrymi przedmiotami. Aby chronić swój ulubiony telefon, radzimy używać specjalnych nakładek.

Jeśli wyświetlacz w Państwa iPhonie przestał działać, zapraszamy do kontaktu z centrum serwisowym ?Gadget Serwis?. Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE jest jedną z najczęstszych usług, dlatego nasi specjaliści mają duże doświadczenie w

realizacji takich prac i w krótkim czasie przywrócą telefon do życia. Nie należy próbować samodzielnie naprawiać telefonu, ponieważ pociągnie to za sobą jeszcze większe koszty.

Szczególną cechą sprzętu firmy Apple jest zintegrowany wyświetlacz modułowy, w którym szybka połączona jest z ekranem dotykowym. Szczelność takiej konstrukcji zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i zapobiega ryzyku wnikania drobnych cząstek pyłu do wnętrza telefonu. Jednak ta cecha sprawia, że w przypadku uszkodzenia ekranu konieczna jest wymiana zintegrowanego wyświetlacza modułowego. Chodzi o to, że w celu oddzielenia ekranu dotykowego od wyświetlacza należy najpierw podgrzać klejone połączenie. Niefachowe wykonanie tego etapu może doprowadzić do pojawienia się żółtych plamek i uszkodzenia elementów sensorowych.

Dlatego też w przypadku uszkodzenia ekranu iPhone należy zwracać się do sprawdzonych fachowców. Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów ?Gadget Serwis?, a Państwa telefon będzie działał jak nowy.