WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana gniazda słuchawek iPhone SE

Wymiana gniazda słuchawek iPhone SE
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana gniazda słuchawek iPhone SE

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
119 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana gniazda słuchawek iPhone SE

Zamontowany w iPhone SE Audio Player pozwala cieszyć się niezrównaną jakością kompozycji muzycznych. Po podłączeniu do telefonu słuchawek mogą Państwo słuchać ulubionej muzyki lub oglądać filmy w dowolnej chwili, nie przeszkadzając przy tym innym.

Jednak z powodu zbyt częstego podłączania słuchawek do telefonu gniazdo urządzenia może się poluzować i uszkodzić. W rezultacie smartfon nie rozpoznaje sprzętu lub powstają problemy ze słyszalnością odtwarzanych plików. W takim wypadku pomoże wymiana gniazda słuchawkowego iPhone SE.

Najczęściej uszkodzenie złącza zauważa się po upadku smartfonu na twardą powierzchnię, zalaniu złącza wodą lub zabrudzeniu, a także w wyniku normalnego zużycia części w czasie eksploatacji. Naprawę iPhone SE należy zlecić doświadczonym fachowcom, którzy przywrócą mu sprawność.

W centrum serwisowym ?Gadget Serwis? specjaliści przeprowadzą wstępną diagnostykę telefonu, ujawnią wszystkie uszkodzenia i szybko je usuną. Do wymiany uszkodzonych części używamy zamienników wysokiej jakości. Na nowe części dajemy gwarancję do sześciu miesięcy. Możecie Państwo dzwonić do ?Gadget Serwis? na numer telefonu podany na stronie internetowej lub odwiedzić centrum serwisowe w Warszawie!