WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
119 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Jeśli w czasie połączenia przez iPhone rozmówca Państwa nie słyszy, to najprawdopodobniej przyczyną jest awaria mikrofonu lub głośników. Ten problem może pojawić się w wyniku zawilgocenia, zabrudzenia, mechanicznego uszkodzenia lub błędu oprogramowania.

Usterkę mikrofonu można potwierdzić samodzielnie. Należy spróbować nagrać się na dyktafon. Jeśli to się nie uda, z całą pewnością można potwierdzić usterkę mikrofonu. W takim przypadku zaleca się kontakt ze specjalistą, ponieważ wymiana mikrofonu iPhone SE wymaga użycia specjalnych narzędzi.

Specjaliści centrum serwisowego ?Gadget Serwis? przeprowadzą wstępne testy, określą dokładną przyczynę problemu i wymienią uszkodzone elementy w jak najkrótszym czasie. Podczas pracy używamy nowoczesnego sprzętu i technologii, które pozwalają na naprawę wysokiej jakości i pełną regenerację ulubionego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu z ?Gadget Serwis?, a będą Państwo mile zaskoczeni rozsądnymi cenami i skutecznością naszych usług. Współpracujemy z klientami w całej Polsce. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy do nas zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej. Konsultanci ?Gadget Serwis? udzielą pełnej informacji na temat naszych usług i chętnie przyjmą zamówienie.