Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana obudowy iPhone SE

Wymiana obudowy iPhone SE
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana obudowy iPhone SE

Czas realizacji: od 3-5 godzin
Gwarancja: 180 dni
Cena:
249 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana obudowy iPhone SE

Obudowa w iPhone SE ma cechy charakterystyczne podobne do poprzednich modeli: nowoczesne wzornictwo, czyste linie, idealny kształt. Powłoka powierzchni ze stopu aluminium jest jednak dość nietrwała. W wyniku uderzenia, upadku lub innych uszkodzeń mechanicznych na obudowie mogą pojawić się rysy lub zadrapania. To zdecydowanie psuje wygląd sprzętu.

Należy również zauważyć, że może przy tym pojawić się problem nie tylko natury estetycznej, ale i poważniejsze uszkodzenie. Jeśli Państwo przypadkowo uszkodziliście obudowę lub zauważyliście wgniecenia, należy skontaktować się z centrum serwisowym ?Gadget Serwis?. Wstępna diagnostyka ujawni, czy upadek lub uderzenie nie doprowadziły do zaburzeń w funkcjonowaniu. Jeśli nie powstały wewnętrzne uszkodzenia, to wymiana obudowy iPhone SE zajmie około 3-5 godzin.

W niektórych przypadkach uderzenie i mechaniczne uszkodzenie powodują usterki w działaniu i inne ukryte wady. Szybka interwencja specjalistów pozwoli

zregenerować ulubiony sprzęt. W siedzibie ?Gadget Serwis? doświadczeni fachowcy bezbłędnie określą problemy w pracy mobilnego urządzenia, wymienią uszkodzone elementy na części zamienne wysokiej jakości i dadzą telefonowi drugie życie. Adresy centrum serwisowego w Warszawie, jak również numery kontaktowe dla zleceń telefonicznych lub konsultacji znajdują się w zakładce ?Kontakt?. Współpracujemy z klientami w całej Polsce.