Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana przedniej kamery iPhone SE

Wymiana przedniej kamery iPhone SE
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana przedniej kamery iPhone SE

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
119 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana przedniej kamery iPhone SE

Kamera przednia smartfonu służy do komunikacji przez Skype lub do popularnych selfie, a jeśli się zepsuje to iPhone traci istotną część swojej funkcjonalności. Kiedy po przełączeniu na przednią kamerę pogarsza się kontrast, pojawiają się paski, aplikacja zawiesza się lub zdarzają się inne problemy, to błędy prawdopodobnie spowodowane są uszkodzeniami mechanicznymi lub wilgocią wewnątrz urządzenia.

W celu ich usunięcia należy skontaktować się z centrum serwisowym, ponieważ samodzielna naprawa urządzenia rzadko jest skuteczna. Wymiana przedniej kamery w iPhone SE to dość skomplikowany proces, zwłaszcza jeśli przyczyną jest przerwa w obwodzie induktora na płycie: w takim wypadku znalezienie przerwy i możliwość przeprowadzania naprawy posiada tylko doświadczony specjalista.

Problem może tkwić również w oprogramowaniu.

We wszystkich powyższych przypadkach pomogą Państwu specjaliści z centrum serwisowego ?Gadget Serwis?. Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne umiejętności, sprzęt i doświadczenie, aby zdiagnozować i naprawić Państwa iPhone SE

szybko i skutecznie. Zapraszamy do naszego biura, które znajduje się w Warszawie lub prosimy zadzwonić do nas i dowiedzieć się, jak dostarczyć sprzęt do naprawy z każdego regionu kraju.