Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana wibracji iPhone SE

Wymiana wibracji iPhone SE
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana wibracji iPhone SE

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
99 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana wibracji iPhone SE

Alarm wibracyjny to jedna z najczęściej używanych funkcji w smartfonach. Kto z nas nie włączał trybu wibracji w czasie ważnego spotkania? Dla użytkowników, którzy chcą pozostawać w kontakcie i równocześnie prowadzić spokojną rozmowę, obecność trybu wibracyjnego jest szczególnie ważna.

Ale tak jak każdy element dynamiczny, silniczek wibracyjny, który jest odpowiedzialny za funkcję wibracji, może się zepsuć. Może się to zdarzyć z powodu uszkodzenia mechanicznego (uderzenia, upadku), zawilgocenia lub zabrudzenia smartfonu, w rezultacie czego alarm wibracyjny nie działa.

Wymiana wibra?ji w iPhone SE to proces, który wymaga umiejętności i doświadczenia. Jeżeli w trakcie pracy stwierdzi się, że telefon przestał wibrować podczas dzwonienia, nie należy próbować naprawiać go samodzielnie. W takim wypadku najlepiej zwrócić się o pomoc do ?Gadget Serwis?. Starannie zdemontujemy urządzenie, wyjmiemy silniczek wibracyjny i w jego miejsce zamontujemy nowy. Po zakończeniu naprawy i przetestowaniu urządzenia telefon będzie gotowy do odbioru. W naszym centrum serwisowym zawsze mamy niezbędne części, a doświadczeni specjaliści wykonują swoją pracę szybko i sprawnie. Ponadto dajemy gwarancję na zamontowane części zamienne. Aby zamówić usługę, należy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej lub odwiedzić nasze biuro w Warszawie.