Serwis i naprawa telefonów BlackBerry

Serwis i naprawa telefonów BlackBerry

Nowoczesny i profesjonalny serwis BlackBerry

BlackBerry jest marką, która jako uznany producent telefonów biznesowych, zdobyła chyba największą popularność na świecie. Jest to marka telefonów przede wszystkim niezawodnych, choć jak zawsze w przypadku zaawansowanej elektroniki, również tutaj awarie są możliwe. Dlatego nasz serwis sporo zainwestował i uruchomił serwis BlackBerry Polska. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, które posiadają zaplecze, kadrę, a także wiedzę i sprzęt, pozwalający serwisować tak zaawansowane technologicznie telefony.

Jako serwis Blackberry zapewniamy:

 • pełną, bezpłatną diagnostykę każdego telefonu marki BlackBerry, zarówno telefonów sprzed 10 lat, jak i najnowszych, opartych na dotykowych technologiach
 • serwisowanie połączone z wymianą podzespołów. Każda naprawa Blackberry cennik oparta jest o zastosowanie nowych podzespołów, konserwację oraz przegląd techniczny telefonu
 • pełne wsparcie doradcze oraz techniczne
 • zastosowanie profesjonalnych części zamiennych, wyłącznie oryginalnych podzespołów, zapewniamy w tym zakresie gwarancję.

Serwis BlackBerry Warszawa

Nasz serwis posiada swoją siedzibę w Warszawie. Działamy jednak na terenie całego kraju. Profesjonalny serwis BlackBerry oferuje usługi serwisowe telefonów biznesowych i multimedialnych. Nasz serwis BlackBerry Warszawa jest oparty na grupie specjalistów, którzy dzięki wieloletniej pracy, doświadczeniu, szkoleniu oraz dostępowi do innowacyjnych urządzeń serwisowych, zapewniają:

 • naprawy elementów zewnętrznych, konstrukcyjnych, szyb, obudów, a także zaczepów w obudowie w telefonach BlackBerry
 • serwis telefonów BlackBerry, oparty na naprawie i konserwacji podzespołów elektronicznych oraz urządzeń peryferyjnych, jak aparat, głośniczek czy też mikrofon
 • konserwacje oraz reinstalacje lub naprawy systemów operacyjnych BlackBerry
 • odzyskiwanie danych, numerów telefonów, smsów i innych w telefonach BlackBerry.

Serwis BlackBerry w całej Polsce

Choć nasza siedziba mieści się w Warszawie, to prowadzimy również serwisy telefonów biznesowych w takich miastach jak:

 • serwis Blackberry Katowice
 • serwis BlackBery Kraków
 • serwis BlackBerry Poznań.

Profesjonalne rozwiązania, całkowicie darmowa i błyskawiczna diagnostyka, a także serwis, który przeprowadzony jest profesjonalnie i rzetelnie, połączony z konserwacją i przeglądem, zapewniły nam tysiące zadowolonych klientów. Działamy na terenie całej Polski, oferując swoje usługi w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy wszystkich innych miastach w Polsce.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Wybór nas, jako profesjonalnej firmy serwisowej dla telefonów biznesowych, to przede wszystkim szerokie możliwości. Zapewniamy rozwiązania, których nie posiadają inni dostarczyciele tego typu usług. Tylko rzetelność, solidność, nowoczesne podejście do technologii oraz profesjonalizm zapewniają bezpieczne, skuteczne i szybkie serwisowanie, konserwowanie i zabezpieczanie takich technologii, jak chociażby telefony BlackBerry. Zachęcamy do podjęcia współpracy z nasza firmą — gwarantujemy pełną satysfakcję.