Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa telefonów Lenovo

Serwis i naprawa telefonów Lenovo
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Serwis i naprawa telefonów Lenovo

Cena: na telefon
Zgłosić naprawe Zgłoś naprawę

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komurke paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Telefony komórkowe Lenovo serii A, C i K — to sprzęt o szerokim zakresie funkcji i dużym ekranie dotykowym. W wyniku upadku przede wszystkim psuje się właśnie ekran. Jeśli na ekranie pojawią się pęknięcia albo w ogóle nie działa — z pomocą przyjdzie «Gadget Serwis». W naszych Centrach Serwisowych szybko i solidnie naprawimy każde uszkodzenie.

Gadget Serwis – profesjonalny serwis telefonów Lenovo

Telefony marki Lenovo zyskują z każdym rokiem coraz większą popularność. Nikogo to nie dziwi, jest to solidna firma, która dodatkowo, dzięki połączeniu się z Motorolą, zyskała spory know how w kontekście produkcji nowoczesnych, wydajnych i przede wszystkim bardzo atrakcyjnych cenowo smartphonów. Jednocześnie Lenovo jest firmą, której zdarzają się wpadki. Niska cena za telefon powoduje, że czasem zdarza się ich awaria. Dlatego Gadget Serwis posiada specjalistów, którzy wiedzą jak sprawić, aby naprawa Lenovo była skuteczna.

Prowadzimy profesjonalny serwis telefonów Lenovo, laptopów, a także innych urządzeń elektronicznych tego znanego i uznanego na świecie producenta. Przez lata działalności wyspecjalizowaliśmy się i nabyliśmy niezbędną wiedzę do tego, aby skutecznie:

  • dokonać diagnozy awarii, a następnie podjąć kroki w celu jej wyeliminowania
  • wymienić niezbędne podzespoły
  • dokonać serwisu okablowania lub wymiany matrycy
  • przeprowadzić bardziej skomplikowane usługi serwisowe, wymagające niezbędnego sprzętu
  • dokonać prawidłowej konserwacji urządzenia, tak aby naprawa Lenovo była skuteczna i trwała.

Na wszystkie podzespoły w telefonach Lenovo udzielamy 6-miesięcznej gwarancji, a także zapewniamy rękojmie na samą usługę.

Profesjonalny i tani serwis Lenovo

Gadget Serwis to nie tylko naprawa Lenovo cennik samych smartphonów, to także profesjonalny serwis innych urządzeń elektronicznych marki Lenovo. Stworzyliśmy doskonały zespół, który radzi sobie z każdego typu naprawami. Realizacja usługi zawsze jest objęta wyceną, dzięki temu klient wie, ile kosztuje dana usługa. Nasz profesjonalizm określony jest przez:

  • wycenę, zarówno na miejscu, jak również po dostarczeniu informacji telefonicznie lub e-mailowo
  • profesjonalną naprawę urządzenia, do serwisowania telefonów używamy wyłącznie markowych części, nie używamy tanich zamienników
  • udzielenie pełnej gwarancji.

Naprawa Lenovo tak telefonu, jak i laptopa może uwzględniać wiele czynników, zarówno uszkodzenie płyty głównej, jak również uszkodzenie podzespołów elektronicznych. Na miejscu dokonamy prostych napraw, jak chociażby wymiany matrycy, szybki lub też wymiany mikrofonu, czy też głośniczka. W przypadku poważniejszych napraw, będziemy starali się skrócić czas oczekiwania na telefon do minimum.

Zakres działalności serwisu telefonów Lenovo Gadget Serwis

Gadget Serwis od dłuższego czasu działa już w całej Polsce. Podpisaliśmy stosowne umowy, które pozwalają nam szybko odbierać sprzęt od Państwa, a następnie błyskawicznie naprawiony do Państwa dostarczać. Jako serwis Lenovo w Polsce zapewniamy możliwość odbioru sprzętu lub dojazdu na miejsce w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, a także na terenie całego kraju. W Warszawie działamy stacjonarnie, w innych miastach, jak na przykład w Krakowie, odbieramy sprzęt za pomocą przesyłki kurierskiej, którą to wysyłamy samodzielnie. Nasi klienci czekają jedynie na kuriera, następnie diagnostykę, wycenę oraz po zaakceptowaniu warunków – naprawę i odesłanie telefonu.