Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa telefonów Meizu

Serwis i naprawa telefonów Meizu
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Serwis i naprawa telefonów Meizu

Cena: na telefon
Zgłosić naprawe Zgłoś naprawę

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komurke paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Uszkodzenie telefonu Meizu zawsze pociąga za sobą szereg problemów, ale jeśli trafi się do właściwego Centrum Serwisowego, wszystko stajnie się o wiele łatwiejsze. Więc jeśli Państwa ulubiony Meizu MX3 i MX4 został uszkodzony — prosimy o kontakt. Specjaliści Centrum «Gadget Serwis» wykorzystają całe swoje doświadczenie, aby Państwa telefon komórkowy pracował tak, jak nowy.

Profesjonalny serwis Meizu

Meizu jest stosunkowo mało popularną marką telefonów, tabletów, a także mobilnych urządzeń elektronicznych. Marka ta od lat działa w zakresie produkcji wysokiej jakości, tanich smartphonów, które w naszym kraju doczekały się rzeszy fanów. Meizu jest chińską marką, która pomimo pewnych problemów już prawdopodobnie na dobre zadomowiła się w naszym kraju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy serwis Meizu Polska. Zdobyliśmy niezbędną wiedzę, poprzez 10 lat pracy z innowacyjnymi technologiami. Wiedza, a także najwyższej jakości sprzęt pozwalają na:

  • pełną i szybką diagnostykę, która jest trafna i realizowana bezpośrednio na miejscu
  • kompleksową realizację usług serwisowych, od naprawy, aż po konserwacje i przegląd całego urządzenia
  • wymianę podzespołów na oryginalne, pochodzące bezpośrednio od producenta
  • konserwację urządzeń, zapewniającą im lepszy i bardziej długotrwały żywot.

Serwis Meizu jest przeprowadzany w naszej firmie wyłącznie przez najlepszych i najbardziej rzetelnych serwisantów. 10 lat naszej pracy owocuje obecnie nie tylko zaufaniem, ale przede wszystkim nieustannym poszerzaniem naszych usług. Obecni jesteśmy w całej Polsce, w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Poznań cz Wrocław. Serwis telefonów Meizu jest więc realizowany przez nas w bardzo szerokim zakresie, a nasi klienci darzą nas coraz większym zaufaniem.

Naprawa telefonów Meizu – tylko w naszej firmie

Choć pozornie sprzęt marki Meizu jest stosunkowo tani, to jednak posiada on innowacyjne rozwiązania, które aby można było bezpiecznie serwisować, muszą być w 100% sprawdzone i zbadane. Tak też stworzyliśmy nasz profesjonalny serwis telefonów Meizu. Doświadczenie oraz najlepsi specjaliści, sprawili, iż naprawa Meizu cennik stała się możliwa, a sama usługa jest szybka i skuteczna. Potwierdzają to setki zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam telefony, a także inne urządzenia elektroniczne tej marki.

Posiadamy swoją siedzibę w Warszawie, jednak rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe, sprawiło, iż uruchomiliśmy

  • serwis Meizu Katowice, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Górnego Śląska, poszukujących profesjonalnych usług serwisowych
  • serwis Meizu Warszawa, oparty o naszą główną siedzibę w Warszawie, z najlepszymi specjalistami oraz najlepszym sprzętem
  • serwis Meizu Kraków, realizujący usługi serwisowe w Krakowie i nie tylko
  • serwis Meizu Poznań, zapewniający dostęp do najwyższej jakości usług serwisowych w Poznaniu.

Każda realizacja zlecenia na odległość jest możliwa dzięki umowom kurierskim i błyskawicznemu odbiorowi urządzenia, a także dostarczeniu gotowego, naprawionego telefonu lub tabletu bezpośrednio do klienta. Jako serwis Meizu będziemy stale się rozwijać, dostarczając naszym klientom rozwiązania nowoczesne i profesjonalne, a także realizując usług w najszybszym możliwym terminie. Współpraca z naszą firmą to gwarancja szybkiej naprawy w możliwie jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.