WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa Sony Xperia

Serwis i naprawa Sony Xperia
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Serwis i naprawa Sony Xperia


Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Serwis i naprawa Sony Xperia

Oferujemy naprawę Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z5 Copmact, Sony Xperia Z3 Copmact, Sony Xperia M4 Aqua, Sony Xperia XZ, Sony Xperia XA itd.

Telefony komórkowe Sony Xperia są popularne dzięki niezawodnej konstrukcji oraz wygodzie w korzystaniu. W razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem, skontaktuj się jak najszybciej z ?Gadget Serwis?, gdzie doświadczeni specjaliści sprawdzą telefon pod kątem potencjalnych usterek i znajdą ich przyczynę.

 

Profesjonalny serwis telefonów Sony

Sony to marka znana na całym świecie. W tej olbrzymiej elektronicznej korporacji każdego roku produkuje się miliony smartfonów, tabletów, laptopów, telewizorów, a także sprzętu do gier, jak choćby konsole. Nowoczesne telefony Sony znane są z wysokiej jakości, doskonałego designu oraz niewątpliwe bardzo dobrych parametrów. Ich trwałość również może uchodzić za spory atut, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że są to jedne z najbardziej wytrzymałych telefonów na świecie. Jednocześnie, ze względu na poziom zaawansowania technologicznego, telefony Sony są skomplikowane w serwisowaniu.

Jako firma serwisująca sprzęt elektroniczny z ponad 10 letnim doświadczeniem, stworzyliśmy profesjonalny serwis Sony Polska. Stawiając sobie za cel realizację usług

serwisowych w szybkim czasie, z gwarancją i zadowoleniem naszego klienta, jako serwis Sony oferujemy:

  • profesjonalny serwis telefonów Sony, związany z naprawą podzespołów, obudowy, czyszczeniem czy konserwacją;
  • wymianę wadliwych podzespołów wyłącznie na podzespoły sprawdzone i dobrej jakości.

 

Serwis Sony Warszawa

Od dziesięciu lat świadczymy usługi serwisowe i konserwacyjne dla sprzętu elektronicznego. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, zapleczu, wiedzy oraz przede wszystkim doświadczonym pracownikom, możemy zaoferować profesjonalne serwisowanie smartfonów Sony. Nasza firma z siedzibą w Warszawie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

 

Profesjonalna naprawa Sony

Tylko wysoka jakość usług serwisowych może zapewnić stabilną i mocną pozycję na trudnym w dzisiejszych czasach rynku. Walczyliśmy o nią bardzo długo i w obecnych warunkach stale staramy się podnosić nasze kwalifikacje. Każda naprawa Sony objęta jest przez nas gwarancją, której udzielamy również na wszystkie użytkowane części. Jako profesjonalny serwis urządzeń elektronicznych zapewniamy:

  • bezpłatną diagnostykę oraz wycenę i koszty naprawy;
  • wymianę uszkodzonych podzespołów wyłącznie na nowe podzespoły;
  • gwarancję, której udzielamy zarówno na naprawę, jak również na wymienione podzespoły oraz wszelkie elementy danego urządzenia.

Takie rozwiązania zapewniają naszym klientom dostęp wyłącznie do najwyższej jakości usług, które oferujemy w naszym serwisie.