Serwis i naprawa Vertu Ascent

Problema z głośmikiem to jest rozpowszechniona usterka telefonu komórkowego Vertu Ascent. Nasi specjaliści często spotykają się ze złym dźwiękiem lub brakiem dźwięku w głośniku. Dla profesjonalistów «Guten Serwis» eliminacja takiej usterki zajmie nie więcej niż kilka godzin.
Serwis i naprawa Vertu Ascent

 

Jakie są osobliwości naprawy telefonów komórkowych Vertu?

  •  Naprawa i wymiana głośniku Vertu Ascent. Jeśli Państwo źle słyszą lub wcale nie słyszą  rozmówcy – prosimy o kontakt z serwisem. Specjalista szybko i dokładnie określi przyczynę usterki. Będą mogli Państwo używać telefonu już za  kilka godzin.
  • Naprawa Vertu Ascent po zalaniu. Taka naprawa jest dość częsta w naszym serwisie. Przypadkowy upadek do wody nie gwarantuje nadal sprawnego funkcjonowania telefonu komórkowego.Specjalista przeprowadzi dokładną diagnozę, by ustalić problemy i wówczas je naprawić.
  • Vertu Ascent wymaga polerowania, jeśli już stracił pierwotny wygląd. Tarcie o metal lub inny materiał będzie powodować problemy z wyglądęm zewnętrznym smartfona. Zadrapania, mikropęknięcia — to wszystko można skorygować za pomocą specjalnego polerowania za pomocą produktów wysokiej jakości.

Serwis «Guten Serwis» zapewnia gwarancję na naprawione telefony na okres do 6 miesięcy. Mamy wszystkie niezbędne części od producenta lub zaproponujemy  oryginalne kopie wysokiej jakości. Jeśli macie problemy – prosimy o kontakt z nami, a my  rozwiążemy je jak najszybciej.