Serwis i naprawa Vertu Constellation

Telefon komórkowy Vertu Constellation może szybko stracić atrakcyjność wizualną. Z tym problemem spotykają  użytkownicy Constellation Vertu. Bezbłędnie miękka skóra cielęca w ciągu kilku miesięcy może znacznie się zmienić. Wymiana skóry w naszym serwisie trwa od kilka godzin.

Serwis i naprawa Vertu Constellation
Osobliwości naprawy telefonów komórkowych Vertu

  • Naprawa i wymiana skóry Vertu Constellation – jedna z najbardziej rozpowszechnionych napraw w naszym serwisie. Oferujemy materiały oryginalne od producenta lub kopie wysokiej jakości.
  • Naprawa i wymiana przycisków Vertu Constellation wymaga trochę więcej czasu.Główny przycisk jest wykonany z szafiru lub rubinu. Żmudna praca profesjonalistów przywróci pierwotny wygląd.
  • Wymiana oprogramowania Vertu Constellation też jest powszechnym problemem. Zainstalowana platforma Android 4.0 wymaga stałej aktualizacji na smartfonie. W niektórych przypadkach może to wydać się trudne.

Serwis «Guten Serwis» zapewnia gwarancję na naprawione telefony na okres do 6 miesięcy. Gwarantujemy wysoką jakość i szybkość serwisu naszym klientom. Ponadto oferujemy szybkie naprawy, tak że wszelkie wady zostaną usunięte w ciągu zaledwie kilku godzin.