Serwis i naprawa Vertu Signature

Telefon komórkowy Vertu Signature ma kilka wad: oprogramowanie, przyciski i skóra. Również dość częstym problemem jest rusyfikacja Vertu Signature, ponieważ ten model jest często sprzedawany poza granicami kraju. W takim wypadku Vertu Signature warto przeprogramować  do wykorzystania w wersji rosyjskiej.

Serwis i naprawa Vertu Signature
Osobliwości naprawy telefonów komórkowych Vertu

  • Naprawa i wymiana przycisków Vertu Signature może być wymagana po uderzeniu telefonu komórkowego o twardą powierzchnię. Uszkodzenie mechaniczne przycisków prowadzi do tego, że telefon nie reaguje na naciśnięcie przycisku i nie wykonuje funkcji.
  • Naprawa i wymiana skóry Vertu Signature wymagana jest nie tylko ze względu na zużycie i deformację materiału. Trendy definują nowy format materiału dla telefonów komórkowych. W naszym serwisie mogą Państwo zamówić oryginalne materiały od producenta lub kopie wysokiej jakości.
  • Wymiana oporogramowania Signature jest dość problematyczna. Prosimy o kontakt z naszym serwisem i wymiana oprogramowania potrwa zaledwie kilka godzin.

Zapewniamy gwarancję na wykonane naprawy i wymienione części na okres do 6 miesięcy. Niech Państwo przyjeżdżają do biura «Gadget Serwis», i my rozwiązemy problem dowolnej złożoności w najkrótszym czasie.