Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Naprawa telefonów Xiaomi

Naprawa telefonów Xiaomi
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Naprawa telefonów Xiaomi


Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Profesjonalny serwis telefonów Xiaomi

Xiaomi jest marką telefonów i smartfonów, która pomimo swojego pochodzenia (Chiny), dzięki wyjątkowej konstrukcji, trwałości oraz wyjątkowo niskiej cenie, zyskała olbrzymi szacunek wśród zaawansowanych użytkowników smartfonów. Telefony marki Xiaomi posiadają wyjątkowo dobre parametry, a ich prosta konstrukcja sprawia, że są nie tylko tanie, ale również proste w obsłudze.

Mimo tego, że Xiaomi uważane są za jedne z najbardziej wytrzymałych telefonów, to jako urządzenia elektroniczne mają prawo ulec uszkodzeniu lub zepsuciu. Niestety, ale również w przypadku tej marki, naprawa Xiaomi bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz odpowiednich umiejętności może zakończyć się źle. Serwisowanie tych telefonów lepiej jest powierzyć profesjonalistom, rzetelnej i solidnej firmie ? takiej jak nasza.

Prowadzimy serwis telefonów Xiaomi, oparty o wiedzę naszych specjalistów, wysokiej jakości sprzęt serwisowy oraz doświadczenie, związane z wieloletnim serwisowaniem tego typu telefonów.

 

Serwis telefonów Xiaomi u specjalistów

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wysokiej jakości usługach serwisowych, opartych na nowoczesnych i innowacyjnych urządzeniach, które wyposażone są w wydajne układy scalone. Xiaomi, jako producent jakościowych smartfonów, zapewnia najnowsze rozwiązania. Jednak jak to bywa z elektroniką, sprzęty narażone są na liczne awarie oraz uszkodzenia. Serwis Xiaomi musi opierać się więc na doświadczeniu i wiedzy. W naszym profesjonalnym serwisie posiadamy niezbędny sprzęt i bardzo doświadczoną kadrę pracowników, dzięki czemu naprawa Xiaomi realizowana jest w profesjonalnych warunkach. Oferujemy naprawę:

  • budowy, szybki, elementów konstrukcji;
  • elementów elektronicznych; jak płyty główne telefonu, głośniczki, mikrofony;
  • elementów związanych z prawidłowym działaniem telefonu ? procesorów, sterowników.

Każdą konserwację czy serwis telefonów Xiaomi, z którym wiążę się naprawa lub wymiana części, obejmujemy stosowną gwarancją.

Nasz wyjątkowy serwis zajmuje się naprawą telefonów marki Xiaomi na terenie całego kraju. Serwisujemy telefony między innymi w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań, czy Kraków.

Na potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować zarówno odbiór jak i dostawę już naprawionego sprzętu bezpośrednio do klienta, bez względu na to czy jest to Kraków, Warszawa, czy inne miasto w Polsce.

Serwisując telefony i smartfony, a także sprzęt elektroniczny, zawsze kierujemy się zasadą dobra klienta. Zatem, z pełnym serwisowaniem jednocześnie wiąże się konserwacja, czyszczenie, a także przegląd techniczny każdego powierzonego nam sprzętu, dzięki czemu klient będzie pewien, że jego telefon będzie działał bez zarzutu. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług ? gwarantujemy satysfakcję z wykonanych przez nas prac.