Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Naprawa telefonów Xiaomi

Naprawa telefonów Xiaomi
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Naprawa telefonów Xiaomi

Cena: na telefon
Zgłosić naprawe Zgłoś naprawę

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komurke paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Profesjonalny serwis telefonów Xiaomi

Xiaomi jest marką telefonów i smartphonów, która pomimo swojego pochodzenia (Chiny), dzięki wyjątkowej konstrukcji, trwałości oraz wyjątkowo niskiej cenie, zyskała olbrzymi szacunek wśród zaawansowanych użytkowników smartphonów. Telefony marki Xiaomi posiadają wyjątkowo dobre parametry, a ich tania konstrukcja sprawia, że są nie tylko tanie, ale również proste w obsłudze.

Pomimo tego, że Xiaomi uważane są za jedne z najbardziej wytrzymałych telefonów, to jako urządzenia elektroniczne – mają prawo ulec uszkodzeniu lub zepsuciu. Niestety, ale również w przypadku tej marki – naprawa Xiaomi bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz odpowiednich umiejętności może zakończyć się źle. Serwisowanie tych telefonów lepiej jest powierzyć profesjonalistom, rzetelnej i solidnej firmie – takiej jak nasza.

Prowadzimy serwis telefonów Xiaomi, oparty o wiedzę naszych specjalistów, wysokiej jakości sprzęt serwisowy oraz doświadczenie, związane z wieloletnim serwisowaniem tego typu telefonów.

Serwis telefonów Xiaomi u specjalistów

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wysokiej jakości usługach serwisowych, opartych na nowoczesnych i innowacyjnych urządzeniach, które wyposażone są w wydajne układy scalone. Xiaomi, jako producent wysokiej jakości smartphonów, zapewnia najnowsze rozwiązania, które jednak jako elektronika narażone są na liczne awarie ora uszkodzenia. Serwis Xiaomi musi opierać się więc na doświadczeniu i wiedzy. W naszym profesjonalnym serwisie posiadamy niezbędny sprzęt i bardzo doświadczoną kadrę pracowników, przez co naprawa Xiaomi cennik realizowana jest w profesjonalnych warunkach. Oferujemy naprawę:

  • obudów, szybek, elementów konstrukcji
  • elementów elektronicznych, jak płyty główne telefonu, głośniczki, mikrofony
  • elementów związanych z prawidłowym działaniem telefonu – procesorów, sterowników.

Każda konserwacja czy serwis telefonów Xiaomi, z którym wiąże się naprawa lub wymiana części objęty jest stosowną gwarancją. Wszystkie użytkowane przy naprawie części pochodzą z oryginalnych źródeł, czyli od producentów. Stosowanie oryginalnych części eksploatacyjnych, pozwala zwiększyć trwałość i zagwarantować profesjonalną naprawę.

Nasz wyjątkowy serwis zajmuje się serwisem telefonów marki Xiaomi na terenie całego kraju. Serwisujemy  telefony w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków.

Na potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować zarówno odbiór, jak również dostawę już naprawionego sprzętu bezpośrednio do klienta, bez względu na to czy jest Kraków, Warszawa, czy inne miasto w Polsce.

Serwisując telefony i smartphony, a także sprzęt elektroniczny, zawsze kierujemy się zasadą dobra klienta. Zatem z serwisem jednocześnie wiąże się konserwacja, czyszczenie, a także przegląd techniczny każdego, powierzonego nam sprzętu, dzięki czemu klient nie zostanie z naprawioną jedną wadą i ukrytą drugą w telefonie Xiaomi. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług — gwarantujemy satysfakcję z wykonanych przez nas prac.