Naprawa i serwis Apple

Firma Apple zachwyca nas swymi urządzeniami od 1976 roku. Obecnie Apple ma szeroki wachlarz wyrobów i jest światowym liderem w dziedzinie dostaw urządzeń techniki komputerowej.

Firma Apple produkuje różnego typu komputery (stacjonarne, przenośne, kompaktowe) konsole do gier, wyświetlacze, telefony iPhone, tablety iPad, muzyczne odtwarzacze iPod, zestawy sprzętu do komputerów.

Uszkodzenie obudowy

Mimo że wszystkie produkowane urządzenia są nie tylko stylowe, ale i stosunkowo niezawodne, naprawa Apple jest dość powszechna. Blisko 30% telefonów dostarczonych do Centrum Serwisowego ma problem z pękniętym ekranem. Centrum serwisowych usług «Gadget Serwis» wykonuje  naprawy i serwis Apple.

Naprawa i serwis Apple

Naprawa i serwis Apple iPhone w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Całkowita naprawa lub serwis Apple z reguły spowodowane są nieostrożną eksploatacją lub użyciem nieoryginalnych akcesoriów. Na przykład długotrwałe użycie nieoryginalnej ładowarki prowadzi do uszkodzenia gniazda zasilania iPhone. Takiej naprawy nie można zrobić samodzielnie — iPhone należy dostarczyć do Centrum Serwisowego i powierzyć specjalistom, którym usunięcie tego uszkodzenia zajmie nie więcej niż 3 godziny. Serwis Apple iPhone może być również potrzebny w przypadku używania nieoryginalnych słuchawek.

Uszkodzenia sprzętu

Dosyć istotnym powodem konieczności zwrócenia się o pomoc do serwisu iPhone jest zawilgocenie jego wnętrza. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jeśli telefon nadal pracuje, to wszystko jest w porządku, jednak sprawa jest poważniejsza. W celu ujawnienia usterek, które mogą pojawić się w przyszłości, należy przeprowadzić diagnostykę iPhone. I żeby nie doprowadzić do całkowitej i nieuniknionej późniejszej naprawy iPhone, należy oddać go jak najszybciej do serwisu. Wiadomo przecież, że wewnętrznych uszkodzeń sprzętu Apple nie można usuwać samodzielnie. Najczęściej z powodu zawilgocenia psuje się przycisk Home, którego uszkodzenie pociąga za sobą uszkodzenie wszystkich przycisków sprzętowych i gniazd telefonu oraz wyższą cenę usługi.

 

Serwis Apple iPad w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Takie same problemy, jak w przypadku serwisu iPhone, dotyczą też serwisu iPad. Jednak z problemem wymiany baterii w iPad użytkownicy zwracają się częściej, aniżeli z podobnym problemem iPhone.

Ponieważ chipsety w urządzeniach rozmieszczone są na brzegu płyty, naprawa Apple potrzebna jest w przypadku wymiany podajnika karty SIM czy modułu WiFi.

Najczęściej spotykane uszkodzenia sprzętu

Komputery Apple MacBook zazwyczaj nie psują się bez przyczyny. W większości przypadków jest to wynik działania zewnętrznego lub zbyt późna naprawa Apple. Żeby dowiedzie się koszt naprawy kliknij tutaj.

Serwis Apple MacBook w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Serwis Apple MacBook w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Na przykład: Państwa MacBook, jak każdy inny komputer, potrzebuje obsługi technicznej systemu chłodzenia. W przypadku jej braku wskutek przegrzewania konieczna będzie naprawa matrycy MacBooka w serwisie. Najczęściej spotykane uszkodzenia MacBooka i warianty serwisu Apple, to:

 • naprawa matrycy notebooków;
 • wymiana szkła ochronnego (szybki);
 • wymiana i naprawa ekranu;
 • wymiana podświetlania klawiatury;
 • naprawa obwodów zasilania w komputerach;
 • wymiana chłodnicy;
 • wymiana touchpada (gładzika lub panelu dotykowego) w komputerach;
 • usługa aktualizacji do najnowszej wersji Mac OS X;
 • odzyskiwanie Mac OS X z dysków odzyskiwania;
 • podział twardego dysku na partycje logiczne;
 • instalacja narzędzi na notebooki.

Zawsze mamy na magazynie wszystkie części. Jeżeli my nie mamy części na państwa sprzęt, to sprowadzamy ich pod zamówienia. Także w naszym serwisie jest usługa terminowej naprawy.

Nie należy podejmować prób samodzielnej naprawy urządzeń Apple! Dla tego potrzebny jest specjalny sprzęt, znajomość konstrukcji urządzenia i doświadczenie w naprawie sprzętu AppleZapraszamy do serwisu Apple w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu i całej Polsce.