Serwis i naprawa Vertu

Na żal, w prostym rozumieniu słowa Doskonały telefon Vertu (właśnie tak jego nazwa tłumaczy się z łacińskiego) biznes klasy również może potrzebować remontu.

Opracowywać prolekt telefonu Vertu w 1998 roku początku brytańska kompania, stworzona jak filię znanej wszystkim kompanii Nokia. Telefony Vertu są telefonami wyższej klasy. Na to wskazują te fakty, że modele wykonują się z złota, platyny, spławu Liquidmetal, spławu tytanu, polerowanej stali wysokiej twardości, i pozycjonują się jak aparaty wyższego cenowego segmentu.

Właśnie dlatego remont Vertu w serwisowym centrum obejdzie się nietanio, przecież po to, żeby odremontować jego należy mieć wysoki poziom profesjonalizmu.

Centrum serwisowe «Gadget Serwis» nadaje gwarancję na dokonany remont Vertu, toż możecie być pewne w jakości wykonanej pracy. Nam jest ważne zaufanie Państwa w pytaniu remontu drogiego gadżetu Vertu. A my jak nikt inny rozumiemy na ile drogim może być telefon Vertu.

Najbardziej kosztowny model, wypuszczony kompanią Vertu – jest Boucheron Cobra, kosztem 217 000 €. Najbardziej kosztowny seryjny model – jest Signature Diamond (62 000 €).
Dla telefonów z kolekcji Signature i Ascent było zrobiono i przetestowano blisko 940 detali, które są zebrane do jedynego prestiżowego telefonu. Lecz nie problem jeśli jakiś z detali Vertu wyszedł z ustroju.

Serwis i naprawa Vertu

Potrzebujecie remontu Vertu? Fachowcy naszego centrum serwisowego doskonale przestudiowali budowę telefonu dla wykonania jakościowego remontu Vertu.
Chcemy zwrócić uwagę państwa, że telefon takiej wysokiej cenowej kategorii, jak Vertu, ma poważną zewnętrzną obronę – korpus aparatów wykonuje się nie tylko z drogich kosztownych materiałów, spławów i stali nierdzewnej. Ten fakt, że montaż telefonu przeprowadza się ręcznie, trochę komplikuje proces remontu Vertu, ponieważ wszystkie detale należy ustalać z jubilerską precyzją.

Lecz to nie musi niepokoić państwo. Jakościowy remont Vertu — jest zadanie fachowców centrum serwisowego «Gadget Serwis». Zamienimy ekran Vertu, wymienimy gniazda dla ładowania i słuchawek Vertu, odnowimy utracone dane Vertu.
Nasze centrum serwisowe może zaproponować wybór jakościowych kompletujących detali Vertu dla usunięcia uszkodzeń dowolnej trudności. I 10-roczne doświadczenie pracy pozwala nam szybko wykonać naprawę Vertu nie zważając na trudność uszkodzenia.
Jest potrzebny kosmetyczny remont Vertu czy wymiana wewnętrznych detali? Zwracajcie się do centrum serwisowego «Gadget Serwis» i otrzymajcie odremontowany telefon do krótkich terminów z gwarancją na dokonany remont ulubionego Vertu.