Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa Apple MacBook

Serwis i naprawa Apple MacBook
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Serwis i naprawa Apple MacBook

Cena: na telefon
Zgłosić naprawe Zgłoś naprawę

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komurke paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Zdarza się, że po upadku laptop  Apple MacBook Air 13 wcale nie działa, lub niektóre części nie fukcjonują ze względu na zużycie.

Naprawa Apple MacBook Air w «Gadget Serwis»:

  • Naprawa płyty głównej – rozpowszechniona usługa, lecz nie każdy centrum serwisowy oferuje naprawy laptopów firmy Apple. Brak dokumentacji i technicznych schematów utrudnia naprawy w dowolnym serwisie. Ale specjaliści naszego serwisu nie tylko znają szczegółową strukturę laptopa, ale również używają specjalnych narzędzi i niezawodnych części.
  • Oferujemy szybkie  skuteczne wyczyszczenie układu chłodzenia laptopa, naprawimy taśmę termo-przewodzącą i doprowadzimy wnętrze i układ chłodzenia do stanu fabrycznego.
  • Wymiana lub naprawa matrycy, która w Apple MacBook Air tradycyjnie jest najwyższej jakości, w «Gadget Serwis» odbywa się w najkrótszym czasie oraz z gwarancją do sześciu miesięcy.
  • Wymiana gniazda zasilania jest popularną usługą, zwłaszcza z przyczyny nieostrożnego korzystania z laptopa.
  • Oprogramowanie BIOS fachowcy «Gadget Serwis» wykonują skutecznie i szybko, jeśli laptop nie reaguje na naciśnięcie F2 i F10 podczas włączenia.Średni czas naprawy 1 dzień.

Nie pamiętacie hasła, laptop nie włącza się po upadku? Zapraszamy w «Gadget Serwis», nasi specjaliści wyeliminują usterki dowolnej złożoności!