Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa telefonów Huawei

Serwis i naprawa telefonów Huawei
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Serwis i naprawa telefonów Huawei

Cena: na telefon
Zgłosić naprawe Zgłoś naprawę

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komurke paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Serwis Huawei Polska – profesjonalnie, rzetelnie, szybko

Huawei to solidna, budująca bardzo mocne fundamenty marka i producent urządzeń elektronicznych, który w Polsce posiada liczne grono sympatyków. Te bardzo stylowe, eleganckie i zaawansowane technologicznie telefony, to przede wszystkim nowoczesne i wydajne rozwiązania, które zapewniają dostęp do najnowszej, sprawdzonej i wydajnej technologii. Huawei, tak jak każda inna marka wysokiej jakości elektroniki, dba o dobro swoich klientów. Telefony, laptopy, tablety oraz inny sprzęt elektroniczny marki Huawei psuje się rzadko. Mimo to, elektronika ma to do siebie, że potrafi zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też nasz zespół stworzył profesjonalny serwis Huawei Polska.

Opierając się na naszym doświadczeniu, profesjonalnym sprzęcie, zaangażowanej kadrze oraz nowoczesnych rozwiązaniach, zapewniamy serwis telefonów Huawei, a także innych urządzeń tej marki. Serwisujemy:

  • uszkodzenia zewnętrzne, które dotykają obudowy, szyby lub podzespołów zewnętrznych
  • uszkodzenia elektroniczne, które dotykają procesorów, płyt głównych, sterowników
  • uszkodzenia urządzeń peryferyjnych, jak chociażby głośników, mikrofonów.

Naprawa Huawei wykonywana w naszym serwisie oparta jest o zastosowanie wyłącznie oryginalnych części. Na wszystkie wymienione podzespoły oraz części udzielamy pisemnej gwarancji. Zapewniamy również rękojmie na wszystkie wykonane przez nas prace. Jako serwis Huawei zapewniamy bezpłatną diagnostykę, pełen przegląd, a także doradztwo w zakresie ewentualnego remontu lub też wymiany urządzenia.

Każda naprawa Huawei cennik jest wcześniej odpowiednio konsultowana z klientem. Po przeprowadzeniu diagnostyki, klient informowany jest o problemach oraz wiążących się z nimi kosztach, dzięki czemu każdy doskonale wie, jak kosztowne będzie serwisowanie.

Serwis telefonów Huawei tylko w w naszym serwisie

Marka Huawei, to bardzo zaawansowane technicznie urządzenia elektroniczne. Aby móc je w pełni profesjonalnie serwisować, wymagana jest wiedza i odpowiedni sprzęt, który zapewniamy naszym serwisantom. Nasz profesjonalny zespół, widząc rosnące potrzeby klientów, dotyczące serwisowania i konserwacji urządzeń elektronicznych marki Huawei, uruchomił:

  • serwis Huawei Katowice
  • serwis Huawei Warszawa
  • serwis Huawei Kraków
  • serwis Huawei Poznań.

Posiadamy niezbędne umowy, a także pełne i szybkie wsparcie przewoźników w zakresie odbioru i dostarczenia naszym klientom już naprawionych urządzeń. Dlatego działamy w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań czy Kraków. W Warszawie posiadamy swoją główną siedzibę, ale dzięki podpisanym umowom kurierskim, urządzenie odbierzemy i dostarczymy tak w Krakowie, jak również w każdym innym mieście w Polsce.

Nasz serwis jest nie tylko profesjonalnym serwisem, ale również rzetelnym wsparciem dla klientów. Dzięki najlepszej obsłudze przedsprzedażowej, a także posprzedażowej, zdecydowana większość klientów wraca do nas z kolejnymi urządzeniami celem diagnozy, przeglądu, konserwacji lub samej naprawy. Tylko szeroka kadra, specjalistyczny sprzęt oraz ogromna wiedza, mogą zapewnić tak szeroki wachlarz usług na profesjonalnym poziomie.