Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa telefonów Huawei

Serwis i naprawa telefonów Huawei
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Serwis i naprawa telefonów Huawei


Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Serwis Huawei Polska ? profesjonalnie, rzetelnie, szybko

Huawei to solidna, budująca bardzo mocne fundamenty marka i producent urządzeń elektronicznych, który w Polsce posiada liczne grono sympatyków. Te bardzo

stylowe, eleganckie i zaawansowane technologicznie telefony, to przede wszystkim nowoczesne i wydajne rozwiązania zapewniające dostęp do najnowszej, sprawdzonej i wydajnej technologii. Huawei, tak jak każda inna marka wysokiej jakości elektroniki, dba o dobro swoich klientów. Telefony, laptopy, tablety oraz inny sprzęt elektroniczny marki Huawei psuje się rzadko. Mimo to, elektronika ma to do siebie, że potrafi zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też nasz zespół stworzył profesjonalny serwis Huawei Polska.

Opierając się na naszym doświadczeniu, profesjonalnym sprzęcie, zaangażowanej kadrze oraz nowoczesnych rozwiązaniach, zapewniamy serwis telefonów Huawei, a także innych urządzeń tej marki. Serwisujemy:

uszkodzenia zewnętrzne, które dotykają obudowy, szyby lub podzespołów zewnętrznych;

uszkodzenia elektroniczne, które dotykają procesorów, płyt głównych, sterowników;

uszkodzenia urządzeń peryferyjnych, jak chociażby głośników, mikrofonów.

Naprawa Huawei wykonywana w naszym serwisie oparta jest o zastosowanie wyłącznie najlepszych części. Na wszystkie wymienione podzespoły oraz części udzielamy pisemnej gwarancji. Zapewniamy również rękojmię na wszystkie wykonane przez nas prace. Jako serwis Huawei zapewniamy bezpłatną diagnostykę, pełen przegląd, a także doradztwo w zakresie ewentualnego naprawy lub też wymiany urządzenia.

Każda naprawa Huawei jest wcześniej odpowiednio konsultowana z klientem. Po przeprowadzeniu diagnostyki, klient informowany jest o problemach oraz wiążących się z nimi kosztach, dzięki czemu każdy doskonale wie, ile będzie kosztowało serwisowanie.

 

Serwis telefonów Huawei — tylko w naszym serwisie

Marka Huawei, to bardzo zaawansowane technicznie urządzenia elektroniczne. Aby móc je w pełni profesjonalnie serwisować, wymagana jest wiedza i odpowiedni sprzęt, który zapewniamy naszym serwisantom. Nasz profesjonalny zespół widząc rosnące potrzeby klientów dotyczące serwisowania i konserwacji urządzeń elektronicznych marki Huawei, uzyskał pełne i szybkie wsparcie przewoźników w zakresie odbioru i dostarczenia naszym klientom już naprawionych urządzeń. Działamy w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań czy Kraków. W Warszawie posiadamy swoją główną

siedzibę ale dzięki podpisanym umowom kurierskim, urządzenie odbierzemy i dostarczymy nie tylko w Krakowie, ale również w każdym innym mieście w Polsce.

Nasz serwis jest nie tylko profesjonalnym, ale również rzetelnym wsparciem dla klientów. Dzięki najlepszej obsłudze przedsprzedażowej, a także posprzedażowej, zdecydowana większość klientów wraca do nas z kolejnymi urządzeniami celem diagnozy, przeglądu, konserwacji lub samej naprawy. Tylko wykształcona kadra, specjalistyczny sprzęt oraz ogromna wiedza, mogą zapewnić tak wiele usług na profesjonalnym poziomie.