Serwis i naprawa Samsung Galaxy

Oferujemy naprawę Samsung Galaxy S3, S3 mini, S4, S4 mini, S5, S6, S6 edge, S7, S7 edge, Note 2, Note 3, Note 4, Note 5 etc.

Koreańska firma Samsung wypuszcza na rynek wysokiej jakości smartfony serii Samsung Galaxy i Samsung Асе, ale i one, niestety, czasem się psują. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem problemu będzie odwiedzenie naszego Centrum Serwisowego.

naprawa samsung galaxy Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź.

Nad wizytą w Centrum Serwisowym warto pomyśleć, jeśli:

 • Wymiana (naprawa) szybki w Samsung Galaxy;
 • Wymiana (naprawa) wyświetlacza (ekrana) w Samsung Galaxy;
 • Wymiana (naprawa) tylnej klapki (tylu) w Samsung Galaxy;
 • Wymiana (naprawa) baterii w Samsung Galaxy;
 • telefon Samsung Galaxy wpadł do wody i zachowuje się nietypowo – wyłącza się w trakcie połączenia, nie wyszukuje sieci operatora, bardzo długo się ładuje i szybko rozładowuje;
 • wśród szumu słabo słychać rozmówcę, a i rozmówca nie słyszy Państwa zbyt dobrze;
 • nie słychać dźwięku dzwonka telefonu, a wyświetlacz stracił kolor i kontrast.

Profesjonalny serwis urządzeń marki Samsung

Samsung jest uznaną na rynku marką i producentem urządzeń elektronicznych. Od wielu lat firma produkuje wysokiej jakości telefony i smartphony, tablety, laptopy, a także sprzęt RTV, AGD oraz inną, zaawansowaną elektronikę. Słuszna jest opinia, iż produkty tej marki są stosunkowo niezawodne i bardzo trwałe. Niemniej jednak, nawet sprzęt tej marki może ulec zepsuciu lub uszkodzeniu. Po okresie gwarancji – jesteśmy do Państwa dyspozycji. W zakresie marki Samsung oferujemy:

 • serwisowanie telefonów, tabletów, smartphonów oraz innego sprzętu elektronicznego
 • konserwację sprzętu elektronicznego
 • serwis Samsung Galaxy oraz innych modeli telefonów.

Naprawa Samsung Galaxy – tylko u specjalistów

Zaawansowane technologicznie telefony, takie jak Samsung Galaxy, wymagają podczas naprawy czy też konserwacji bardzo wprawnej ręki. Bez odpowiedniej wiedzy oraz bez doświadczenia, nie tylko bardzo trudno jest dokonać naprawy, ale wręcz nawet odpowiednio dostać się do podzespołów telefonu, tabletu czy laptopa. W naszej firmie posiadamy specjalistów, dla których naprawa Samsung jest codziennym zadaniem. Ta grupa fachowców posiada nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale przede wszystkim:

 • wiedzę pozwalającą na efektywne, szybkie i skuteczne zdiagnozowanie i wyeliminowanie problemu, a także zapobieganie powstawaniu kolejnych problemów
 • doświadczenie, gwarantujące naprawę na wysokim poziomie, bez ryzyka uszkodzenia telefonu lub innego urządzenia.

Nasz profesjonalny serwis Samsung Galaxy powstał w oparciu o dziesięcioletnie doświadczenie specjalistów, którzy swoją pracę traktują również jako hobby. Sama naprawa Samsung cennik może obejmować najróżniejsze zagadnienia:

 • serwis lub naprawę zewnętrznych elementów telefonów, komputerów, innych urządzeń elektronicznych, to jest wymianę obudowy, ekranu, zamontowanie gorilla glass
 • serwis, konserwację lub wymianę wewnętrznych elementów urządzenia elektronicznego, od podstawowych, aż po zaawansowane jak chociażby płyta główna
 • konserwację oraz zabezpieczenie telefonu, przed ryzykiem kolejnej awarii.

Serwis Samsung Galaxy i urządzeń marki Samsung

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis telefonów Samsung oraz wszystkich innych urządzeń elektronicznych przeprowadzony został szybko i w pełni profesjonalnie. Świadczą o tym opinie, które pochodzą od klientów z całej Polski, mieszkających w Krakowie, Warszawie, czy w innych miastach w kraju. Centrala naszej firmy mieści się w stolicy – w mieście Warszawa, aczkolwiek działamy również w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice oraz w całej Polsce.

Problemy ze sprzętem elektronicznym, nawet takiej marki jak Samsung mogą zdarzyć się zawsze. Gwarantujemy jednak, że problemy te rozwiążemy szybko i solidnie. Dodatkowo, w momencie serwisowania urządzenia przeprowadzimy również jego pełną konserwację, tak aby zapewnić stabilne oraz długotrwałe działanie przez kolejne lata. Samsung to marka wymagająca pewnej ręki i solidnego podejścia – w naszym serwisie wszystko to zapewniamy.