Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPhone Warszawa

Porządna, szybka i w konkurencyjnej cenie naprawa iPhone. Możecie przekonać się w tym, jeżeli zgłosicie się do nas. Główne specyalizujemyśmy na naprawach iPhone. Znamy i umiemy staranie i jakościowo naprawiać  technikę Apple. Gwarantujemy profesjonalny serwis na każdym etapie naprawy. Wszystkie ceny są podane na stronie internetowej bądź na naszych mediach społecznościowych. Cena obejmuje usługę oraz części.  Podczas zgłoszenia naprawy cena nie wzrośnie. Zapewniamy rzetelne podejście do każdego klienta. Jesteśmy  na Odolanach, Warszawska Wola. Serwis Gadget - to zawsze dobre rozwiązanie. Wybieraj najlepszych  

Serwis iPhone ? tylko w Gadget Serwis

iPhone i urządzenia elektroniczne marki Apple zyskują bardzo dużą popularność wśród polskich użytkowników. Wpływ na to ma na pewno ich niezawodność, wyjątkowa jakość, a także doskonałe parametry. Niemniej jednak każde urządzenie elektroniczne, nawet marki Apple, ma prawo ulec uszkodzeniu lub zepsuciu. Gadget Serwis posiada specjalistów, którzy zajmują się wyłącznie naprawą, konserwacją oraz serwisem telefonów marki Apple. Serwis iPhone wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiedniego sprzętu, który zapewni wysoką efektywność naprawy, a także zagwarantuje zachowanie doskonałych parametrów. Wyspecjalizowanie się w tej dziedzinie oraz nabycie odpowiedniego sprzętu pozwoliło nam na to, aby stworzyć serwis telefonów iPhone, który będzie nie tylko zapewniał profesjonalną naprawę urządzenia, ale będzie także konkurencyjny cenowo w stosunku do innych serwisów tego typu. Urządzenia marki Apple są bardzo kosztowne. Dlatego też staramy się, aby nasze naprawy oraz konserwacja pozwoliły na jak najdłuższe i efektywne użytkowanie sprzętu. Pragniemy dodać, że każda naprawa iPhone objęta jest przez nas odpowiednią gwarancją, a dodatkowo zapewniamy półroczną gwarancję bezpośrednio na części zamienne.

GŁÓWNE RODZAJE NAPRAW:

-wymiana szybki wyswietlacza
-wymiana matrycy/wyświetlacza 
-wymiana baterii
-wymiana plecków/tylnej szyby 
-naprawa problemów związanych ze dźwiękiem (nie słychać lub źle słychać przez urządzenie), wymiana głośników
-czyszczenie po zalaniu
-naprawa płyty głównej 
-naprawa przycisków głośności 
-naprawa Face id/Touch id

Naprawa iPHONE w Warszawie szybko i wygodnie 

Profesjonalna naprawa iPhone w Warszawie. Znamy wszystko o naprawach iPhone. Naprawiamy od 2015 roku. Naprawa  to jest nasza pasja, ciągle się rozwijamy, programujemy , interesuje nas rozwój nowoczesnych  technologii i nie tylko. Pod pewnym względem jesteśmy naprawdę  najlepsi spośród innych serwisów naprawczych  iPhone'a. Sami korzystamy wyłącznie z urządzeń Apple i wiemy, jak wiele zależy od smartfona. Całość jest tam: praca, finanse, muzyka, hobby, lista tych niezbędnych rzeczy  jest bardzo długa. Dlatego, gdy urządzenie się psuje, bez niego jest już niezwykłe i wszystko jest jakoś nie tak.Duża naszych klientów mówią, że bez telefonu jest teraz,jak bez ręki. Najważniejszy w każdym biznesie jest 100% profesjonalizm wykonawcy oraz wysoka jakości części zamiennych. Wynik pracy zależy od tych cech. Wykonując codzienne naprawy iPhone'ów, rozumiemy, że nie ma drobiazgów. Przyjmując smartfony do serwisu, traktujemy je jak własne. Odpowiedzialnie wykonujemy naszą pracę. Gwarantujemy jakość na każdym etapie wykonywanych prac. Używamy tylko sprawdzone podzespoły i materiały najwyższej jakości, u nas znajdą Państwo baterię w tej samej pojemności co i oryginalnę, zobione z tych samych materiałow  przednie i tylne szyby, oraz oryginalni matrycy.  Zwracamy uwagę. U nas zawsze są prawdziwe ceny, bez chwytów reklamowych. -podajemy szczegółowy koszt naprawy  -cena na stronie zawsze jest taka sama jak na miejscu  -podana cena przy zgłoszeniu sprzętu  nie ulega zmianie w trakcie naprawy  - najlepsza cena za naprawę techniki Apple

Nasze główne zalety, które robią GADGET jednym z najlepszych serwisów w Warszawie:

 • JAKOŚĆ jest dla nas bardzo istotna, każdą naprawę wykonujemy za pomocą najlepszych częściej serwisowych
 • CENA jest konkurencyjna, biorąc pod uwagę naszą  jakość wykonanych usług oferujemy najlepsze ceny w Warszawie
 • CZAS większości napraw wynosi 20-40 minut
 • DOŚWIADCZENIE, nasze techniki działają w tej branży od 2013 roku, co już wynosi 10 lat
 • KWALIFIKACJA, wszystkie nasze specjalisty są osobami z doświadczeniem od 5 lat oraz z najnowszą wiedzą o naprawach techniki Apple
 • SPRZĘT ciągle jest odnawiany, staramyśmy, żeby nasi pracownicy mieli najlepsze warunki pracę, w tym nowoczesny sprzęt oraz maszyny 
 • STARANNOŚĆ podczas wykonywania napraw, mówimy szczerze, osoba obca w 95% przypadków nie  zauważy,że sprzęt był serwisowany (rozbierany\klejony)
 • INDYWIDUALNE  podejście do każdego klienta, zawsze uważnie podchodzimy do każdego z was, staramyśmy dobrać najlepsze rozwiązania w oparciu na waszą indywidualną sytuację.

Modyfikacje i usprawnienia ? serwis iPhone

Ważnym elementem oferty Gadget Serwis jest z pewnością oferta zawierająca usługi modyfikacji oraz usprawnienia telefonów Apple. Jest to usługa, która dotyczy wyłącznie modyfikacji modeli tej marki i może być wykonywana na sprawnych urządzeniach. Modyfikacja zapewnia:
 • szybsze działanie systemu;
 • stabilniejsze działanie telefonu;
 • łatwiejszą komunikację urządzenia z innym systemem operacyjnym.
Nasz serwis naprawczy APPLE iPhone znajduje się na Warszawskiej Woli , Odolany, ul. Jana Kazimierza 33a, w okolicach takich ulic jak Ordona/ Worcella. Mamy bogate doświadczenie w naprawach iPhone, plus do tego bardzo lubimy swoją pracę i z pewnością mówimy : Możecie być pewni, że w GADGET  naprawicie swoją technikę Apple.
Naprawa iPhone wymaga pewnej wiedzy, doświadczenia w naprawach sprzętu Apple oraz staranność, ponieważ te smartfony mają skomplikowaną budowę.