Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

W naszych centrach usług mogą Państwo naprawić iPhone wszystkich generacji. Mogą też Państwo pozostawić swój telefon do naprawy w punkcie przyjmowania urządzeń. Wykonujemy naprawy iPhone o różnym stopniu złożoności: począwszy od profilaktycznego usuwania kurzu, brudu czy wilgoci, aż do montażu układów scalonych wraz z reballingiem (reballing to operacja wylutowania układu BGA oraz przylutowania go ponownie), usunięciem kleju zabezpieczającego z brzegów układu scalonego (specjalnej żywicy, wykorzystywanej w celu najefektywniejszego i niezawodnego montażu układów scalonych na płycie). 95% zadowolonych klientów ponownie korzysta z naszych usług.

 

Serwis iPhone – tylko w Gadget Serwis

iPhone i urządzenia elektroniczne marki Apple zyskują bardzo dużą popularność wśród polskich użytkowników. Wpływ na to ma na pewno ich niezawodność, wyjątkowa jakość, a także doskonałe parametry. Niemniej jednak każde urządzenie elektroniczne, nawet marki Apple, ma prawo ulec uszkodzeniu lub awarii. Gadget Serwis posiada specjalistów, którzy zajmują się wyłącznie naprawą, konserwacją oraz serwisem telefonów marki Apple.

Serwis iPhone wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także bardzo specjalistycznego sprzętu, który zapewni wysoką efektywność naprawy, a także zagwarantuje zachowanie doskonałych parametrów. Wyspecjalizowanie się oraz nabycie odpowiednie sprzętu pozwoliło nam na to, aby stworzyć serwis telefonów iPhone, który będzie nie tylko zapewniał profesjonalną naprawę urządzenia, ale będzie także konkurencyjny cenowo w stosunku do innych serwisów tego typu.

Urządzenia marki Apple są bardzo kosztowne, niewiele osób stać na to, aby po drobnym problemie biec do sklepu i kupować nowy telefon. Dlatego też staramy się, aby nasze naprawy oraz konserwacja pozwoliły na jak najdłuższe, efektywne użytkowanie sprzętu. Pragniemy dodać, iż każda naprawa iPhone objęta jest przez nas odpowiednią gwarancją, a dodatkowo zapewniamy półroczną gwarancję bezpośrednio na części zamienne.

Modyfikacje i usprawnienia – serwis iPhone

Ważnym elementem oferty Gadget Serwis jest z pewnością oferta zawierająca usługi modyfikacji oraz usprawnienia telefonów Apple. Jest to usługa, która dotyczy wyłącznie modyfikacji urządzeń tej marki i może być wykonywana na sprawnych urządzeniach. Modyfikacja zapewnia:

  • szybsze działanie systemu
  • stabilniejsze działanie telefonu
  • łatwiejszą komunikację z urządzeniami z innym systemem operacyjnym.

Diagnostyka, naprawa iPhone i niska cena

Gadget Serwis posiada rzeszę stałych klientów. To dzięki temu, że oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Naprawa iPhone cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej. Oferujemy:

  • pełną diagnostykę sprzętu, tak aby rozpoznać problem i następnie błyskawicznie go wyeliminować
  • przygotowanie podzespołów oraz dwustronną, ponowną kontrolę postawionej diagnozy
  • naprawę i wymianę uszkodzonych podzespołów
  • konserwację i przygotowanie telefonu do wysyłki lub odbioru.

Istotnym elementem naszej działalności jest to, że wiele napraw, w tym również naprawa iPhone może odbyć się na miejscu. Proste i mało pracochłonne usługi wykonujemy od ręki, a klient może liczyć na komfortową poczekalnię z dostępnymi napojami oraz kawą. Warto zaznaczyć, iż telefony marki Apple serwisujemy w całej Polsce. Nasz główny oddział mieści się w mieście Warszawa, a mimo to odbieramy telefony z takich miast jak Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź. Jeżeli szukacie więc Państwo profesjonalnego serwisu w Krakowie - polecamy nasze usługi, samodzielnie wyślemy kuriera, aby odebrał urządzenie do naprawy, a następnie w ciągu 24 godzin po naprawie telefonu, urządzenie będzie z powrotem u Państwa.