WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPhone Warszawa

Odwiedzając nasz serwis mogą Państwo naprawić iPhone wszystkich serii. Wykonujemy naprawy iPhone o różnym stopniu trudności: począwszy od profilaktycznego usuwania kurzu, brudu czy wilgoci, aż do montażu układów scalonych wraz z reballingiem (reballing to operacja wylutowania układu BGA oraz przylutowania go ponownie). 95% zadowolonych klientów ponownie korzysta z naszych usług.  

Serwis iPhone ? tylko w Gadget Serwis

iPhone i urządzenia elektroniczne marki Apple zyskują bardzo dużą popularność wśród polskich użytkowników. Wpływ na to ma na pewno ich niezawodność, wyjątkowa jakość, a także doskonałe parametry. Niemniej jednak każde urządzenie elektroniczne, nawet marki Apple, ma prawo ulec uszkodzeniu lub zepsuciu. Gadget Serwis posiada specjalistów, którzy zajmują się wyłącznie naprawą, konserwacją oraz serwisem telefonów marki Apple. Serwis iPhone wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiedniego sprzętu, który zapewni wysoką efektywność naprawy, a także zagwarantuje zachowanie doskonałych parametrów. Wyspecjalizowanie się w tej dziedzinie oraz nabycie odpowiedniego sprzętu pozwoliło nam na to, aby stworzyć serwis telefonów iPhone, który będzie nie tylko zapewniał profesjonalną naprawę urządzenia, ale będzie także konkurencyjny cenowo w stosunku do innych serwisów tego typu. Urządzenia marki Apple są bardzo kosztowne. Dlatego też staramy się, aby nasze naprawy oraz konserwacja pozwoliły na jak najdłuższe i efektywne użytkowanie sprzętu. Pragniemy dodać, że każda naprawa iPhone objęta jest przez nas odpowiednią gwarancją, a dodatkowo zapewniamy półroczną gwarancję bezpośrednio na części zamienne.\  

Modyfikacje i usprawnienia ? serwis iPhone

Ważnym elementem oferty Gadget Serwis jest z pewnością oferta zawierająca usługi modyfikacji oraz usprawnienia telefonów Apple. Jest to usługa, która dotyczy wyłącznie modyfikacji modeli tej marki i może być wykonywana na sprawnych urządzeniach. Modyfikacja zapewnia:
  • szybsze działanie systemu;
  • stabilniejsze działanie telefonu;
  • łatwiejszą komunikację urządzenia z innym systemem operacyjnym.