Naprawa i serwis iPhone

naprawa iphone w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

W naszych centrach usług mogą Państwo naprawić telefony Apple iPhone wszystkich generacji. Mogą też Państwo pozostawić swój telefon do naprawy w punkcie przyjmowania urządzeń. Wykonujemy naprawy iPhone o różnym stopniu złożoności: począwszy od profilaktycznego usuwania kurzu, brudu czy wilgoci, aż do montażu układów scalonych wraz z reballingiem (reballing to operacja wylutowania układu BGA oraz przylutowania go ponownie), usunięciem kleju zabezpieczającego z brzegów układu scalonego (specjalnej żywicy, wykorzystywanej w celu najefektywniejszego i niezawodnego montażu układów scalonych na płycie). 95% zadowolonych klientów ponownie korzysta z naszych usług.

Naprawa iPhonePrzybliżony czas realizacji
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone30 min.
Wymiana szybki (szkła) iPhone4 god.
Wymiana obudowy iPhone3 god.
Wymiana mikrofonu iPhone3 god.
Wymiana głośnika iPhone3 god.
Wymiana kamery iPhone3 god.
Wymiana gniazda słuchawek3 god.
Wymiana baterii iPhone1 god.
Wymiana przycisku Power iPhone3 god.
Wymiana gniazda ładowania iPhone3 god.
Wymiana przycisku Home iPhone1 god.
Naprawa płyty głównej iPhone1 god.
Wyczyszczenie po zalaniu iPhone24-72 god.
Wymiana kontrolera audio iPhone24-72 god.
Wymiana modułu WiFi iPhone24-72 god.
Wymiana wibracji iPhone1 god.
Wymiana kontrolera ładowania iPhone24-72 god.

10002pl

Naprawa iPhone i Serwis iPhone w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

W Polsce nasza sieć rozpoczęła swoją działalność od Warszawy. w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu mogą Państwo naprawić telefon Apple iPhone we wszystkich naszych centrach usług. Wszystkie prace wykonywane są bezpośrednio w naszych centrach, bez korzystania z usług podwykonawców (jak to się zdarza w niewielkich firmach), dzięki czemu ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonane prace i zamontowane części zamienne. Zwracając się do nas, otrzymają Państwo fachową pomoc w korzystnej cenie oraz pewność,  że naprawa iPhone została wykonana profesjonalnie.

Warszawa jest dużym miastem i można w niej znaleźć kilkaset punktów naprawy telefonów iPhone o różnym stopniu fachowości, w tym może z dziesięć firm wiarygodnych, resztę zaś stanowią małe sklepiki czy też prywatni serwisanci. Oddając swój sprzęt w niepewne ręce należy zachować ostrożność. Niewykluczone, że będą Państwo mieli szczęście i naprawa będzie wykonana szybko i profesjonalnie, ale może się też zdarzyć, że telefon zostanie utracony. Zawsze należy sprawdzić dokument potwierdzający przyjęcie iPhone przez punkt serwisowy i uważnie przeczytać warunki wykonania naprawy. Jeśli chcą Państwo naprawić iPhone, ale nie mają możliwości dotarcia do naszego oddziału, to możemy sami odebrać, a następnie dostarczyć naprawiony sprzęt. Na zamówienie dojeżdżamy do klienta w dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

 

 

Naprawa Apple iPhone w Polsce

W Polsce cieszymy się reputacją jednego z najlepszych centrów serwisowych. Nasze warszawskie centra wykonują również naprawę telefonów Apple iPhone z innych województw i miast. Nasza firma pokrywa koszty dostarczenia telefonu iPhone do naszego Centrum Serwisowego, a następnie zwrotu sprzętu do klienta po naprawie (Naprawa iPhone) lub przeprowadzeniu diagnostyki. Jeśli nie chcą Państwo dokonywać naprawy telefonu iPhone w nieznanym punkcie serwisowym lub nie są pewni kompetencji specjalistów w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Katowicach, Białymstoku, Gdyni, Częstochowie, Radomiu, Sosnowcu, Toruniu, Kielcach czy w innych miastach Polski, mogą bez obaw wysłać iPhone do każdego z naszych Centrów Serwisowych przesyłką kurierską. Naprawę iPhone wykonujemy w ciągu jednego dnia i odsyłamy telefon do właściciela, podając mu nazwę firmy kurierskiej, numer magazynu lub oddziału, z którego można odebrać naprawiony iPhone, oraz numer zlecenia, który pozwoli śledzić status przesyłki Państwa „ulubieńca”. Pracując z nami zawsze będą Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas usługi!

 

wymiana szybki iphone warszawa

Wymiana szybki w iPhone

iPhone posiada doskonały ekran. Urządzenia Apple zawsze wyprzedzają swoich konkurentów pod tym względem. Cena takiego ekranu też nie jest na każdą kieszeń. Wspomnieliśmy już, jak odbywa się wymiana szybki w modelach różnych generacji iPhone, jakie problemy mogą powstać podczas jej wymiany w różnych punktach  serwisowych, jaki sprzęt jest wykorzystywany, jakie są etapy wymiany itd. Powtórzmy zatem, że firma Apple praktycznie w żadnej generacji telefonów iPhone nie popiera wymiany samej szybki. Stosując wyświetlacze modułowe (w skład modułu wchodzi szkło, ekran i ekran dotykowy) firma Apple osiągnęła najlepszą jakość obrazu i wysokie wskaźniki modułów wyświetlaczy iPhone, ale tym samym dość wysoko podniosła poprzeczkę cenową za wymianę wyświetlacza w iPhone. Nie każdy użytkownik iPhone zechce wydać ponad 50% ceny telefonu na wymianę ekranu.

I właśnie dlatego „Fixitex” oferuje usługę wymiany szybki iPhone niezależnie od ekranu. Ta operacja wymaga czasu i wysokiego poziomu profesjonalizmu. Z łatwością wymienimy szybkę w iPhone i damy na to gwarancję. Stosujemy fabryczne technologie klejenia szybek iPhone. Zapewniamy wysoką jakość wykonania usługi. Zapraszamy Państwa do zlecenia naszemu Centrum Serwisowemu wymiany szybki iPhone, a my pomożemy przywrócić urządzeniu pełną sprawność.

 

Wymiana wyświetlacza (ekranu lcd) iPhone

Tym z Państwa, którzy uznają koszt wymiany ekranu modułowego w iPhone za możliwy do przyjęcia, możemy zaproponować i taką usługę. Jeśli w Państwa telefonie iPhone pękła szybka albo i sam ekran, należy te części wymienić. Firma Apple już oficjalnie świadczy tę usługę w Apple Store (przypomnijmy, że wcześniej firma nie naprawiała uszkodzonych urządzeń, tylko wymieniała je na nowe). Dzisiaj każdy, kto uszkodził swój iPhone właśnie w taki sposób, może bez obaw zlecić wymianę ekranu iPhone w sklepach firmowych. Również w „Fixitex” z przyjemnością, w ciągu paru minut,  możemy wymienić ekran iPhone. Wymiana ekranu iPhone zajmuje od 10 minut do kilku godzin. Wszystko zależy od obłożenia pracą naszego specjalisty i ilości klientów oczekujących w kolejce. Ale jeśli zależy Państwu na pośpiechu, zawsze można zlecić ekspresową terminową naprawę i uzyskać szybką realizację zlecenia (praktycznie natychmiastową ) naprawy iPhone, z zachowaniem wysokiej jakości wykonania. Montujemy zarówno części oryginalne, jak i doskonałej jakości odpowiedniki. Na swoje usługi i części zamienne wydajemy gwarancję od jednego do sześciu miesięcy. Serdecznie zapraszamy do „Fixitex” w celu wymiany ekranu w iPhone. Będą Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas usługi!

 

Wymiana obudowy iphone

Wymiana obudowy iPhone

Obudowa iPhone nigdy nie wyróżniała się trwałością i praktycznością. Tworząc w Cupertino dzieła sztuki, całkiem zapomniano o niezawodności telefonu. Im więcej posiada on funkcji i ma bardziej elegancki wygląd, tym jest mniej praktyczny w codziennej eksploatacji. Wymiana obudowy iPhone jest niezbędna wówczas, gdy widać znaczne ślady użytkowania i smartfon już tak nie cieszy oka, a także wówczas, gdy obudowa jest zdeformowana w wyniku nieostrożnego postępowania jej właściciela . Upadki na ulicę czy kafelki, codzienne noszenie telefonu iPhone w kieszeni wraz z kluczami lub bilonem, otwieranie piwa i innych napojów chłodzących za pomocą iPhone – to wszystko uszkadza obudowę iPhone. Jeśli Państwa ulubionemu telefonowi przydarzy się któreś z tych uszkodzeń – prosimy przynieść go do nas, a my wymienimy obudowę telefonu iPhone. Wymiana obudowy iPhone nie zajmie wiele czasu, jednak samodzielna naprawa w warunkach domowych nie jest zalecana. Ta operacja wymaga odpowiednich umiejętności i doświadczenia w naprawie iPhone. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Centrum w celu wymiany obudowy iPhone. Zrobimy to z przyjemnością!

 

Wymiana głośnika iPhone

Jeżeli podczas połączenia nie słychać rozmówcy, to znaczy że głośnik Państwa iPhone przestał nadawać sygnał. W takim przypadku należy stwierdzić, na czym polega problem! Może być kilka przyczyn niesprawności. Jeśli przyczyną jest uszkodzenie samego głośnika, to należy go wymienić. Głośnik iPhone można wymienić w ciągu kilku godzin. Naprawa należy do kategorii modułowych. Jeśli wymiana głośnika nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, to należy szukać dalej i przeanalizować inne możliwe uszkodzenia. Zgodnie z życzeniem klienta do wymiany głośnika możemy wykorzystać oryginalne części zamienne lub ich odpowiedniki. Nasi menadżerowie z przyjemnością wyjaśnią Państwu, na czym polega różnica między nimi. ☺

 

Wymiana przycisku zasilania (power) w iPhone

Jeśli iPhone nie włącza się lub nie przechodzi w tryb oczekiwania po naciśnięciu przycisku Power (przycisk włączania), trzeba go wymienić. Wymiana przycisku włączania iPhone (Power) należy do napraw modułowych. Wymiana przycisku włączania w iPhone zabierze kilka godzin, ponieważ konieczny jest demontaż całego telefonu. Praktycznie we wszystkich generacjach telefonu iPhone przycisk włączania znajduje się na taśmie wraz z innymi przyciskami (przyciski głośności/ściszania, przełącznik trybu cichego, przełącznik w tryb wibracji). Część wymieniana jest w całości, bez użycia lutownicy. Proponujemy klientowi do wyboru kilka różnych pod względem jakości części na wymianę. Co powinno być zamontowane: odpowiednik czy oryginalna część zamienna? Nasi konsultanci pomogą Państwu w podjęciu decyzji. Po wymianie przycisku włączania wydajemy gwarancję na wykonane prace i zamontowane części zamienne.

 

Wymiana głośnika polifonicznego w iPhone

Nie słychać dzwonka? Brak dźwięku w aplikacji? iPhone zamilkł? Wszystkiemu może być winien uszkodzony głośnik polifoniczny (buzzer). To ten, który wydaje dźwięki w Państwa mobilnym ulubieńcu. Wymiana głośnika polifonicznego w iPhone zajmuje pół godziny i wymaga użycia specjalnego sprzętu oraz części zamiennych. Oryginalny głośnik, zestaw niezbędnych śrubokrętów i świeża głowa mistrza. Po wymianie głośnika nasze centra serwisowe wydają klientowi gwarancję oraz – na żądanie – stare części zamienne. Istnieje również szereg innych przyczyn, z powodu których iPhone milczy. O tym można przeczytać w dalszej części.

 

wymiana gniazda ladowania iphone

Wymiana gniazda ładowania iPhone

Nie mogą Państwo naładować baterii w iPhone? Przyczyna uszkodzenia może znajdować się zarówno w samym telefonie, jak i w ładowarce. Wymiana gniazda ładowania iPhone to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów rozwiązania tego problemu. Chcą Państwo przywrócić zdolność do pracy ulubionego telefonu? Zapraszamy do Centrum Serwisowego „Fixitex”. Nasi specjaliści poradzą sobie z każdym problemem. Większość uszkodzeń można naprawić w ciągu 1 – 3 godzin. Na wszystkie wykorzystane elementy i części zamienne udzielamy gwarancji.

Przed rozpoczęciem każdej naprawy przeprowadzamy rzetelną diagnostykę urządzenia. To pozwala na ujawnienie wszystkich istniejących wad i uszkodzeń, a więc – na ustalenie przyczyn ich powstania. W rezultacie analizy  nasi specjaliści będą pewni, czy w Państwa przypadku potrzebna jest wymiana gniazda ładowania, czy wystarczy zakup nowej ładowarki.

Należy zadbać o sprawność ulubionego smartfonu. Już dzisiaj zapraszamy Państwa do Centrum  Serwisowego „Fixitex”.

 

Wymiana gniazda słuchawek w iPhone

Jeśli w słuchawkach zanika dźwięk, to przyczyny uszkodzenia zazwyczaj szuka się w akcesoriach telefonu. Ale jeśli Państwa iPhone upadł lub wpadł do wody, nowe słuchawki nie rozwiążą problemu braku dźwięku. Potrzebna będzie całkowita wymiana złącza słuchawkowego iPhone.

„Fixitex” proponuje pełny wachlarz usług w zakresie naprawy i serwisu smartfonów Apple iPhone. Centra Serwisowe naszej sieci znajdują się w dwóch dzielnicach Warszawy. Proponujemy naprawdę przystępne ceny i gwarantujemy doskonałą jakość wykonanej naprawy.

Po kompleksowej diagnostyce urządzenia nasi specjaliści określą faktyczną przyczynę uszkodzenia telefonu i znajdą optymalne rozwiązanie powstałego problemu. Jeśli rzeczywiście potrzebna będzie wymiana złącza słuchawkowego, to naprawa telefonu iPhone zajmie tylko kilka godzin. Zgodnie z Państwa decyzją możemy zastosować oryginalne części zamienne Apple lub ich doskonałe, ale tańsze odpowiedniki. Gwarantujemy wysoką jakość i oryginalność wszystkich zastosowanych części.

 

Wymiana aparatu (kamery) iPhone

Uszkodzenie kamery to jedno z najczęściej spotykanych uszkodzeń telefonów komórkowych. Kamera może zostać uszkodzona wskutek upadku, silnego uderzenia lub zawilgocenia wewnątrz telefonu. Jedynym rozwiązaniem jest zazwyczaj wymiana głównej kamery.

Ale czasami przyczyną uszkodzenia kamery smartfonu jest błąd oprogramowania. Należy wówczas zwrócić się do specjalistów, którzy przeprogramują urządzenie, ponieważ zwykła wymiana głównej kamery nie przyniesie pożądanego rezultatu.

Zwracając się do Centrum Serwisowego „Fixitex” mogą Państwo usunąć nie tylko oczywiste uszkodzenia, ale i wady ukryte. Dzięki przeprowadzeniu skrupulatnej diagnostyki specjaliści Centrum Serwisowego „Fixitex” uzyskają pełną informację o rzeczywistym stanie Państwa telefonu. Naprawimy iPhone i pomożemy Państwu zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

 

Wymiana aparatu przedniego (przedniej kamery) iPhone

Przednia kamera już od dawna stała się obowiązkowym elementem współczesnego smartfonu. Z jej pomocą wykonywane są wszystkie połączenia wideo, zdjęcia fotograficzne i zapewnione jest prawidłowe funkcjonowanie wielu programów. I właśnie dlatego, jeśli w pracy kamery pojawiły się najmniejsze błędy, trzeba zwrócić się o pomoc do specjalistów.

Wymiana przedniej kamery w iPhone pomoże przywrócić pracę telefonu tylko wówczas, kiedy przyczyna uszkodzenia znajduje się właśnie w kamerze. Zazwyczaj całkowita wymiana przedniej kamery Apple iPhone dokonywana jest w przypadku poważnego uszkodzenia telefonu wskutek upadku lub zawilgocenia. Mniej spotykaną przyczyną uszkodzenia kamery jest błąd oprogramowania. W takim przypadku wymiana przedniej kamery iPhone nie jest konieczna, wystarczy urządzenie przeprogramować.

Specjaliści Centrum Serwisowego „Fixitex” poradzą sobie z każdym problemem. Nasi współpracownicy przeprowadzą dokładną diagnostykę smartfonu i skutecznie usuną wszystkie ujawnione usterki.

 

Wymiana czujników światła w iPhone

Czujniki światła Apple iPhone odpowiadają za sprawne działanie wielu funkcji smartfonu. Dlatego ich uszkodzenie może przysporzyć właścicielowi telefonu komórkowego wiele problemów. Specjaliści Centrum  Serwisowego „Fixitex” pomogą Państwu usunąć każde uszkodzenie lub błąd w pracy smartfonów Apple.

Wskutek upadku urządzenia, silnego uderzenia czy zwykłego zawilgocenia wnętrza telefonu psuje się nie tylko ekran czy obudowa, ale również drobne części urządzenia. Wymiana czujników światła w iPhone zazwyczaj pomaga usunąć wszystkie uszkodzenia związane z naruszeniem czułości sensora. W niektórych przypadkach konieczna może być dodatkowa regulacja oprogramowania lub przeprogramowanie iPhone.

Zwracając się do jednego z Centrów  Serwisowych „Fixitex” w ciągu kilku godzin mogą Państwo przywrócić swojemu telefonowi pierwotny wygląd i zdolność do pracy. Przed rozpoczęciem naprawy przeprowadzana jest niezbędna diagnostyka urządzenia, dzięki której można określić faktyczne przyczyny uszkodzenia i ujawnić ukryte usterki.

 

Wymiana mikrofonu iPhone

Jeśli w czasie połączenia rozmówca Państwa nie słyszy, to przyczyną prawdopodobnie jest usterka mikrofonu. Podczas wymiany mikrofonu w iPhone w Centrum  Serwisowym „Fixitex” pomożemy Państwu wyeliminować nie tylko oczywiste problemy, ale i ujawnić ukryte usterki telefonu.

Przywrócenie pracy Apple iPhone w Centrum Serwisowym „Fixitex” zawsze zaczyna się od diagnostyki. W ciągu kilku minut nasi specjaliści ocenią faktyczny stan smartfonu, ujawnią istniejące uszkodzenia i określą przyczyny ich powstania. Tylko przy takim podejściu do naprawy urządzeń można zagwarantować doskonałą jakość ich dalszej pracy. Naprawa lub wymiana mikrofonu przez specjalistów naszego Centrum zazwyczaj może zająć do 3 godzin. „Fixitex” udziela gwarancji na wszystkie zamontowane części zamienne. Do wymiany mikrofonu w iPhone można zastosować zarówno oryginalne części Apple, jak i tańsze odpowiedniki o wysokiej jakości.

 

Wymiana baterii iPhone

Wymiana baterii to dość prosta operacja. Jednak w przypadku Apple iPhone jej przeprowadzenie należy powierzyć doświadczonym specjalistom. Wymiana baterii w iPhone w „Fixitex” to szansa na szybką i niedrogą naprawę ulubionego smartfonu.

Przyczyn konieczności wymiany baterii w iPhone może być kilka: od wyczerpania się baterii do jej uszkodzenia na skutek upadku lub zawilgocenia telefonu. Szczególne miejsce wśród przyczyn uszkodzenia baterii zajmuje nieprawidłowa eksploatacja i ładowanie smartfonu iPhone. Specjaliści Centrum Serwisowego „Fixitex” sprawnie przeprowadzą diagnostykę Państwa telefonu i znajdą prawdziwe przyczyny uszkodzenia. Jeśli potrzebują Państwo wymienić baterię w iPhone, nasi współpracownicy dokonają wyboru odpowiedniego modelu. Zgodnie z Państwa decyzją w ciągu kilku minut możemy zamontować oryginalne części zamienne Apple lub tańsze odpowiedniki o wysokiej jakości.

 

Wymiana przycisku Home iPhone

Przycisk Home to jedno z najsłabszych miejsc w smartfonach iPhone. Każdy nieostrożny ruch, uderzenie, zapylenie czy zawilgocenie mogą doprowadzić do uszkodzenia. Specjaliści naszego Centrum  Serwisowego pomogą Państwu rozwiązać problem i wymienić przycisk Home.

W „Fixitex” można naprawić smartfony Apple iPhone wszystkich generacji. Jeśli Państwo potrzebują wymienić przycisk Home w iPhone, możemy zaproponować oryginalne części zamienne. Ale jeśli zechcą Państwo obniżyć koszty naprawy, to zaoferujemy również doskonałe tańsze odpowiedniki części zamiennych Apple.

Wymiana przycisku Home w iPhone może być dokonana dopiero po stwierdzeniu przyczyny uszkodzenia. Przecież oprócz mechanicznych uszkodzeń do zepsucia przycisków funkcjonalnych smartfonu może doprowadzić usterka programowa. Żeby naprawa była rzeczywiście skuteczna, nasi specjaliści najpierw przeprowadzą diagnostykę Państwa smartfonu. Po ujawnieniu wszystkich istniejących usterek i przyczyn ich powstania nasi specjaliści szybko naprawią iPhone i udzielą gwarancji.

 

Wymiana alarmu wibracyjnego w iPhone

Alarm wibracyjny to jedna z najpopularniejszych funkcji każdego telefonu komórkowego, w tym iPhone. Jednak po upadku lub zawilgoceniu urządzenia może się okazać, że alarm wibracyjny nie działa. W takim przypadku najlepiej zwrócić się o pomoc do „Fixitex”.

Wymiana alarmu wibracyjnego w iPhone zajmie nie więcej niż kilka godzin. Rzetelna diagnostyka smartfonu pomoże ujawnić rzeczywistą przyczynę uszkodzenia. Po zakończeniu naprawy i przetestowaniu urządzenia telefon będzie gotów do odbioru.

Wymiana alarmu wibracyjnego w iPhone często pociąga za sobą całkowitą wymianę taśmy. Takich operacji nie wolno wykonywać samodzielnie. Przecież oprócz zestawu specjalnych narzędzi i odpowiednich części zamiennych należy doskonale znać właściwości i sposób montażu/demontażu Apple iPhone.

Specjaliści „Fixitex” szybko dokonają wyboru odpowiednich części zamiennych do Państwa telefonu. Możemy wykorzystać dobre jakościowo odpowiedniki oryginalnych części, co pozwoli obniżyć koszt naprawy. Wszystkie zamontowane części objęte są naszą gwarancją.

 

Wymiana WiFi iPhone

Nie mogą Państwo podłączyć się do sieci WiFi? Podczas pracy często urywa się połączenie i zanika sygnał? Być może należy wymienić moduł WiFi w iPhone. Specjaliści „Fixitex” pomogą Państwu ustalić przyczynę uszkodzenia i przywrócić normalną pracę urządzenia.

Zamontowany moduł WiFi może być uszkodzony z wielu powodów. Najczęściej spotykane jest mechaniczne uszkodzenie w wyniku uderzenia lub upadku oraz zawilgocenia wnętrza telefonu. Całkowita wymiana modułu WiFi w iPhone będzie najlepszym rozwiązaniem tego problemu.

Zamontowanie nowego modułu WiFi nie tylko usuwa przyczynę uszkodzenia, ale i zapobiega jej szybkiemu ponownemu powstaniu. Zgodnie z życzeniem klienta specjaliści „Fixitex” mogą zamontować oryginalną część zamienną Apple lub jej doskonały jakościowo odpowiednik. Po zakończeniu naprawy urządzenie zostanie obowiązkowo przetestowane, a na wszystkie zamontowane części i wykonane prace będzie udzielona gwarancja.

 

Wymiana ukladu audio w iPhone

Jeśli w smartfonie przestał działać dźwięk, to, być może, zepsuła się karta dźwiękowa. Wymiana karty w iPhone na pierwszy rzut oka może się wydać prostą operacją. Jednak wszystkimi umiejętnościami i narzędziami, niezbędnymi do fachowej naprawy, dysponują tylko profesjonaliści.

„Fixitex” proponuje szeroki wachlarz usług w zakresie naprawy telefonów komórkowych. Wymiana karty dźwiękowej w iPhone w naszym centrum zajmie nie więcej niż 3 godziny. Najpierw zdiagnozujemy urządzenie, a po naprawie przeprowadzimy testy kontrolne. Dzięki temu możemy ujawnić ukryte usterki i sprawdzić jakość wykonanej naprawy.

Naprawiamy smartfony Apple fachowo, szybko i niedrogo. Do wymiany karty dźwiękowej w iPhone można użyć oryginalne części zamienne. W celu uzyskania dodatkowej konsultacji prosimy zwrócić się do najbliższego Centrum sieci lub zamówić bezpłatne połączenie.

 

Wymiana gniazda USB iPhone

Czy Państwa iPhone samoczynnie się wyłącza, restartuje lub nie ładuje baterii? Być może przyczyna problemów kryje się w gnieździe USB. Diagnostyka urządzenia i wymiana gniazda USB w iPhone w Centrum „Fixitex” pomogą przywrócić normalną pracę smartfonu.

Wśród podstawowych przyczyn uszkodzenia gniazda USB główne miejsce zajmują uszkodzenia mechaniczne, działanie kurzu czy wilgoci, a także problemy z ładowaniem baterii. Te ostatnie mogą być spowodowane zarówno drastycznymi zmianami napięcia w sieci elektrycznej, jak i użyciem ładowarek niskiej jakości.

Nasi specjaliści szybko znajdą prawdziwą przyczynę uszkodzenia, sprawnie i fachowo usuną jej skutki. Jeśli Państwo potrzebują wymienić gniazdo USB w iPhone, dobierzemy odpowiednie oryginalne części zamienne lub ich odpowiedniki o wysokiej jakości. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji.

 

Wymiana układu ładowania w iPhone

Regulator ładowania to jeden z głównych układów scalonych, umieszczonych na płycie smartfonu iPhone. Ten układ scalony kontroluje pracę baterii i odpowiada za jakość ładowania urządzenia.

W przypadku działania wilgoci lub kurzu, a także wskutek uszkodzeń mechanicznych, koniecznie może być przelutowanie lub całkowita wymiana regulatora ładowania. Specjaliści Centrum Serwisowego „Fixitex” przeprowadzą rzetelną diagnostykę Państwa smartfonu, dzięki czemu ujawnią prawdziwe przyczyny usterki, a także inne ewentualne uszkodzenia.

Czasami przyczyną uszkodzenia regulatora ładowania jest nieprawidłowe ładowanie smartfonu lub użycie nieoryginalnej ładowarki. W takim przypadku potrzebują Państwo nie tylko wymiany regulatora ładowania, ale i zakupu nowej ładowarki. W „Fixitex” pomożemy Państwu dobrać odpowiednią ładowarkę i szczegółowo poinformujemy o podstawowych zasadach prawidłowego ładowania baterii telefonu.

 

naprawa iphone po wodie

Naprawa iPhone po zawilgoceniu lub zalaniu

Wilgoć i spowodowana nią korozja to główne przyczyny większości uszkodzeń nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Dlatego po przypadkowym zalaniu smartfonu iPhone należy natychmiast zwrócić się o pomoc do specjalisty. W „Fixitex” możemy wykonać pełny serwis iPhone po zawilgoceniu czy zalaniu.

Specjaliści naszego Centrum pracują szybko i nadzwyczaj skutecznie. Średni czas naprawy wynosi około 3 godzin. Do czyszczenia, regulacji i diagnostyki urządzeń mobilnych wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny i certyfikowany sprzęt.

Naprawy iPhone po zawilgoceniu można dokonać w jednym z naszych oddziałów. Państwa telefon będzie starannie zdemontowany, dokładnie oczyszczony z wody i soli, a następnie sprawdzony w celu ujawnienia usterek czy uszkodzeń.

Oddziały sieci „Fixitex” pracują w największych dzielnicach Warszawy. Po zakończeniu naprawy udzielamy gwarancji. Czy potrzebują Państwo dodatkowej konsultacji? Zapraszamy do skorzystania z rozmowy online na czacie z naszym konsultantem na stronie internetowej lub skorzystania z usług najbliższego Centrum Serwisowego „Fixitex”.

 

naprawa iphone po upadku

Naprawa iPhone po upadku

Upadek czy silne uderzenie są przyczyną większości problemów z urządzeniami elektronicznymi. Nawet przy braku widocznych oznak mogą zostać uszkodzone układy scalone i elementy umieszczone wewnątrz telefonu komórkowego. Dlatego po przypadkowym upuszczeniu iPhone powinni Państwo zawsze zanieść go do najbliższego Centrum Serwisowego „Fixitex”. Nasi specjaliści szybko przeprowadzą diagnostykę iPhone, a w przypadku konieczności – naprawią uszkodzenia spowodowane upadkiem.

Mechaniczne uszkodzenia stanowią poważne zagrożenie dla ekranu, sensora, głośników i kamery. Jeśli uderzenie było zbyt silne, mogą zostać uszkodzone również układy scalone wewnętrznej płyty. W takim przypadku konieczna będzie kompleksowy serwis iPhone po upadku, z naprawą lub całkowitą wymianą kilku części włącznie.

Nie warto próbować samodzielnie naprawiać iPhone. Lepiej zwrócić się do jednego z oddziałów sieci „Fixitex” i powierzyć los Państwa ulubionego telefonu specjalistom. Specjaliści „Fixitex” szybko usuną uszkodzenia, niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Fixitex – serwis iPhone wysokiej jakości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i całej Polsce.