Serwis i naprawa iPad

Naprawa iPad w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Oddziały Centrów Serwisowych „Fixitex” wykonują naprawy pogwarancyjne i serwis iPad w Warszawie i w całej Polsce. Podejmujemy się nietypowych i trudnych napraw. Od zmiany oprogramowania iPada do wymiany części zapasowych i montażu/demontażu chipsetów. Mając duże doświadczenie w pracy ze sprzętem elektronicznym, wykonujemy naprawy iPadów na bardzo wysokim poziomie. Po wykonaniu naprawy iPada każdej generacji wydajemy gwarancję na wykonane prace i zamontowane części zamienne. Wymiana szybki czy ekranu iPada w oddziałach naszych Centrów Serwisowych zajmuje do kilku godzin. Nasi zadowoleni klienci polecają nas swojej rodzinie i znajomym. W Warszawie na zmówienie odbieramy i naprawiamy iPady z dzielnic Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

 

Wymiana szybki i ekranu dotykowego (dotyku) iPad

iPad – to lider w kategorii tabletów. Firma Apple zawsze zadziwia nas swoimi modyfikacjami w nowych wersjach urządzenia. Metalowa obudowa i panel przedni ze szkła hartowanego zapewniają im niepowtarzalny wygląd. Są też i minusy. Szklany panel przedni iPada nie jest zbyt trwały i bardzo często ulega uszkodzeniom podczas upadkówWymiana szybki w iPad zajmuje kilka godzin i jeśli szybka iPada została rozbita, to muszą Państwo pogodzić się z myślą, że przez pewien czas będą musieli się obyć bez tabletu. Nasi specjaliści wymienią szybkę w iPadzie i wydadzą gwarancję na wykonane prace i zamontowane części zamienne. Stosujemy szkło tylko najlepszej jakości, przeprowadzamy diagnostykę przed i po naprawie iPada. Nasi pracownicy lubią swoją pracę i naprawiają iPady od momentu pojawienia się tabletu „owocowej” firmy.

 

Wymiana ekranu iPad

Praktycznie we wszystkich tabletach Apple iPad wykorzystywane są wyświetlacze Retina. Ten ekran wyróżnia się doskonałą jakością obrazu i dosyć wysoką rozdzielczością. Wymiana ekranu iPad dowolnego pokolenia jest bardzo podobna do wymiany szybki czy ekranu dotykowego w tej wersji tabletu Apple. W celu wymiany wyświetlacza w iPad należy zdemontować szybkę wraz z ekranem dotykowym, a następnie przystąpić do demontażu samego ekranu. Nie zaleca się wykonywania tej operacji w warunkach domowych za pomocą podręcznych narzędzi. Chodzi o to, że do wymiany wyświetlacza iPada potrzebne jest niemałe doświadczenie w naprawach iPadów i specjalny sprzęt. Wymiana ekranu iPada zajmuje kilka godzin. Wykorzystujemy tylko oryginalne ekrany, co daje Państwu możliwość delektowania się swoim tabletem po naprawie dokładnie tak, jak i przed jego uszkodzeniem. Jeśli Państwo jeszcze nie wymieniali szybki czy ekranu iPada w naszych centrach usług serwisowych, to mogą tego spróbować i samemu ocenić poziom i jakość naszej pracy. Stałym klientom udzielamy rabaty.

 

Wymiana baterii iPad

Jeśli iPad bardzo szybko wyładowuje się lub też bardzo powoli się ładuje, to prawdopodobnie bateria iPada „dożywa” swoich dni. Średni okres służby baterii iPada, pod warunkiem normalnej eksploatacji, wynosi około roku. Oczywiście zdarza się, że bateria iPada służy o wiele dłużej, ale bywa też i odwrotnie, kiedy po kilka tygodniach czy miesiącach potrzebna jest wymiana baterii. Co należy zrobić, jeśli zauważą Państwo wymienione wyżej objawy? To proste. Zapraszamy Państwa do przeprowadzenia bezpłatnej diagnostyki w naszych centrach usług serwisowych, po której będziemy mogli określić rodzaj uszkodzenia i dokonać naprawy. Jeśli będzie potrzebna wymiana baterii iPad, to z przyjemnością pomożemy. Ta usługa zajmie łącznie kilka godzin. Zawsze dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi. Wydajemy gwarancje na wykonane prace i baterię (!!!), czego nie robi żaden serwis usługowy. A to dlatego, że bateria w iPadzie, podobnie jak w każdym urządzeniu elektronicznym, uważana jest za materiał eksploatacyjny. A na materiały eksploatacyjne nie wydaje się gwarancji.

 

Wymiana obudowy iPad

W Apple iPad obudowa wykonana jest z metalu. Metal to bardzo trwały materiał, ma dobre właściwości przewodzące, doskonale chroni wnętrze urządzenia, ale też łatwo się deformuje przy upadku na ulicę, ceramiczne płytki czy inną twardą powierzchnię. Przy deformacji metalowej obudowy mogą uszkodzić się i inne części zamienne. Na przykład szybka lub ekran. Klienci często przynoszą do serwisu Apple iPad z rozbitym szkłem i zagiętymi rogami. Nasi specjaliści potrzebują specjalnych narządzi, żeby przywrócić obudowie iPada właściwą formę. Jeśli jednak uszkodzenia są poważne, to możemy obudowę iPada wymienić. Wymiana obudowy iPada nie jest skomplikowana, ale wymaga dużo czasu, trwa wiele godzin, a praktycznie – cały dzień. Podczas tej operacji naprawie podlega nieomal komplet możliwych modułów iPadów wszystkich generacji: wymiana szybki, wymiana ekranu, wymiana baterii i inne. Zalecamy zamontowanie oryginalnej obudowy. Oryginalna obudowa nie wymaga dodatkowej obróbki i dopasowywania. Po tej usłudze gwarancja dotyczy również wykonanej pracy. Podczas procesu wymiany możemy obudowę iPada wygrawerować, wykonać na niej aerografię lub też obciągnąć ją skórą.

 

iPad nie włącza się

Często zwracają się do nas klienci, których tablet po prostu wyłączył się w rękach i nie chce się ponownie włączyć. Co należy zrobić, kiedy Apple iPad nie włącza się? Najpierw należy określić przyczynę uszkodzenia. Może to banalna usterka programu i problem zostanie rozwiązany w kilka minut poprzez zresetowanie urządzenia. A co zrobić, kiedy pojawił się problem nie programowego, a mechanicznego charakteru? Może zepsuł się kontroler zasilania albo przycisk włączania? A może tablet iPad został zalany i wymaga czyszczenia i przelutowania? W naszych centrach oferujemy usługę bezpłatnej diagnostyki. Po przeprowadzeniu diagnostyki usuniemy przyczynę uszkodzenia i naprawimy iPad. Właśnie dlatego nie warto zamartwiać się, jeśli iPad przestał się włączać. Po naprawie wydany zostanie protokół odbioru wykonanych prac i gwarancja wraz z fakturą.

 

iPad nie ładuje się

Często nasi klienci skarżyli się, że iPad szybko się wyładowuje. Czasami trzeba ładować tablet dwu- lub trzykrotnie. W takim przypadku w iPadzie nie należy od razu wymieniać baterii, tylko przeprowadzić bezpłatną diagnostykę odpowiedniej jakości, której wyniki określą, na czym polega problem i jaki rodzaj naprawy iPada należy wykonać. Często wymiana baterii w iPadzie jest konieczna. Lecz nie zawsze wymiana baterii w iPadzie pomaga rozwiązać problem takiego rodzaju. Czasami należy przeprowadzić czyszczenie po zawilgoceniu lub wymienić jakiś chipset w obwodzie zasilania lub ładowania.

Wykonujemy naprawy iPadów wszystkich stopni trudności. W celu rozwiązania takiego problemu, jak: „iPad nie ładuje się” możemy wykonać przegląd całego urządzenia, żeby tablet cieszył Państwa znowu. Po naprawie zostanie wydana faktura wraz z gwarancją.

 

Naprawa i serwis Apple iPad w Polsce

„Fixitex” proponuje kompleksowe usługi z remontu i serwisowej obsługi tabletów Apple iPad. Eksperty naszej sieci usuną dowolną usterkę w pracy tabletu, bądź to po prostu zamiana szkła Apple iPad czy lutowanie chipsetu. Proponujemy demokratyczne ceny i gwarantujemy najwyższą jakość naszej pracy.

 

Naprawa tabletów iPad w Polsce

W przypadku wymiany poszczególnych elementów lub komponentów zawsze proponujemy wybór między oryginalnymi częściami zamiennymi a właściwymi pod względem jakości odpowiednikami. Przy wymianie baterii w iPadzie Państwo sami dokonają wyboru, który akumulator zostanie zamontowany w tablecie.

Rodzaje oferowanych przez nas usług:

 • diagnostyka;
 • wymiana poszczególnych komponentów urządzenia;
 • naprawa i regeneracja chipsetów;
 • usunięcie usterek w pracy oprogramowania;
 • kontrolne testowanie pracy sprzętu.

Czas wykonania naprawy zależy bezpośrednio od rodzaju i złożoności uszkodzenia. Na przykład wymiana obudowy iPada zajmie nie więcej niż pół godziny (pod warunkiem, że specjalista dysponuje czasem na dokonanie naprawy „od ręki”). Jednak jeśli Państwa urządzenie potrzebuje kompleksowej regeneracji po zawilgoceniu, praca potrwa kilka godzin. Nie chcą Państwo czekać? Proponujemy usługę ekspresowej naprawy terminowej na zmowienie. Nasza firma pokrywa koszty dostarczenia iPada do naszego Centrum Serwisowego i odesłania go do klienta po dokonaniu naprawy lub przeprowadzeniu diagnostyki. Jeśli nie chcą Państwo naprawiać iPada w nieznanym punkcie serwisowym lub nie są pewni kompetencji specjalistów w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Katowicach, Białymstoku, Gdyni, Częstochowie, Radomiu, Sosnowcu, Toruniu, Kielcach czy innych miastach, mogą śmiało wysłać iPhone do każdego z naszych Centrów Serwisowych przesyłką kurierską.

 

Naprawa iPad 2

Druga generacja tabletów produkcji Apple została wypuszczona w 2011 roku. Wielu zwolenników „jabłkowej” elektroniki nadal czynnie korzysta z tabletów iPad 2, więc często potrzebują pomocy specjalistów w ich naprawie. Państwa iPad 2 nie włącza się? Zapraszamy do skorzystania z usług naszego najbliższego Centrum Serwisowego. Nasi specjaliści zatroszczą się o zachowanie zdolności do pracy Państwa iPada. Podstawowe usługi Centrum Serwisowego „Fixitex” dla właścicieli tabletów iPad 2:

 • zamontowanie nowych elementów urządzenia: wymiana szybki iPad 2, ekranu dotykowego, obudowy;
 • wymiana przycisków funkcjonalnych: włączenia, Home, regulacji głośności;
 • wymiana głośników i mikrofonu;
 • wymiana gniazd;
 • wymiana baterii;
 • wymiana kamer/aparatów fotograficznych.

Jeśli potrzebują Państwo nowego ekranu lub innej części do iPad 2, zaproponujemy certyfikowane oryginalne części zamienne. Czy chcą Państwo obniżyć koszty naprawy? Spośród wielu odpowiednich jakościowo analogów mogą Państwo wybrać części do swojego iPad 2. W każdym z Centrów „Fixitex” można przeprowadzić diagnostykę urządzenia, określić i usunąć istniejące usterki. Adres najbliższego Centrum Serwisowego znajduje się w zakładce „Kontakty„.

 

Naprawa iPad 3

Główną atrakcją iPad 3 stał się unikalny procesor i maksymalne zbliżenie możliwości urządzenia do funkcji komputera stacjonarnego. Chcą Państwo naprawić iPad 3? Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Serwisowego „Fixitex”.

Obsługa serwisowa iPad 3

Tablety iPad 3 czy New iPad należą do najbardziej niezawodnych sprzętów firmy Apple. Jednak nawet takie tablety psują się z powodu nieostrożnego postępowania, gromadzenia się kurzu czy zawilgocenia, a także używania nieoryginalnych ładowarek. Przy poważnych uszkodzeniach iPad 3 może się nie włączać. Trudno jest rozwiązać ten problem samodzielnie, ponieważ do tego są potrzebne specjalne narzędzia, wysokiej jakości części zamienne i doskonała wiedza o właściwościach tabletów Apple iPad. Państwa iPad 3 nie włącza się lub nie ładuje? W Centrum Serwisowym „Fixitex” pomogą Państwu ustalić prawdziwą przyczynę uszkodzenia. Po dokładnej diagnostyce nasz specjalista wskaże uszkodzone elementy i w razie konieczności dokona ich wymiany. Jeśli będzie potrzebna wymiana baterii iPad 3, to w naszym Centrum Serwisowym można dostać oryginalną baterię firmy Apple. Na wszystkie zamontowane części i wykonane prace wydajemy gwarancję.

 

Naprawa iPad 4

Czwarta generacja tabletów Apple wystąpiła pod nazwą iPad with Retina display. Do sprzedaży trafiły w drugiej połowie 2012 roku i nadal należą do najbardziej popularnych „jabłkowych” tabletów. Pamiętając o tym, specjaliści Centrum Serwisowego „Fixitex” zapewniają maksymalnie szybką i wysokiej jakości serwis iPad 4. Zapraszamy do nas, a uwolnimy Państwa od wszelkich problemów, niezależnie od tego, czy jest to zamiana szybki iPad 4, uszkodzona obudowa, niepracujący kontroler ładowania czy usterki programowe.

Naprawa terminowa iPad 4 (Retina)

W naszym Centrum Serwisowym naprawa iPad zawsze odbywa się według następującego schematu:

 • diagnostyka;
 • usunięcie usterek;
 • testowanie.

Nawet wymiana baterii iPad 4 przeprowadzana jest tylko po rzetelnej diagnostyce urządzenia. Uzasadnienie jest proste: na przykład tablet upadł i jego obudowa została uszkodzona. Na pierwszy rzut oka potrzebna jest tylko wymiana obudowy iPad 4. Jednak podczas upadku mogły się uszkodzić drobne detale, kable taśmowe i chipsety tabletu. I nawet jeśli po takim wypadku iPad pracuje normalnie, z czasem mogą pojawić się usterki: błędy sensora, wyłączanie się kamery, spontaniczne restartowanie się komputera. W celu wykluczenia ukrytych defektów i zagwarantowania jakości wykonanej naprawy zawsze przeprowadzamy diagnostykę.

 

Naprawa iPad Air

Piąte pokolenie „jabłkowych” tabletów to iPad Air. Główne jego zalety to elegancki wygląd, ultracienka obudowa i rozszerzone możliwości techniczne. Najsłabszymi miejscami urządzenia nadal pozostają ekran dotykowy i szybka. Wymiana szybki iPad Air w Centrum Serwisowym „Fixitex” to gwarancja zdolności do pracy i długowieczności tabletu.

Wybór części zamiennych do naprawy iPad Air
W ramach obsługi gwarancyjnej w tabletach iPad Air montowane są wyłącznie oryginalne części zamienne. Jednak jeśli termin gwarancji już się skończył, albo jeśli warunki obsługi gwarancyjnej nie przewidują przeprowadzenia takiego rodzaju niezbędnej naprawy, sprawa wyboru części zamiennych staje się istotna. W Centrum Serwisowym „Fixitex” każdy klient może dokonać wyboru, jaką część zamontować: oryginalną część firmy Apple czy jej odpowiednik. Jeżeli my nie mamy części na państwa sprzęt, to sprowadzamy ich pod zamówienia. Przy czym wykorzystujemy tylko akcesoria certyfikowane, a na wszystkie zamontowane części wydajemy dodatkową gwarancję do 6 miesięcy. Aby dowiedzieć się na czym polega naprawa iPad 4, prosimy o kontakt z konsultantem „Fixitex”.

 

Naprawa iPad Air 2

iPad Air 2 jest szóstą generacją pełnoformatowych tabletów „jabłkowej” korporacji. W Centrum Serwisowym „Fixitex” właściciele tabletów iPad Air 2 mogą otrzymać cały kompleks usług naprawczych: od doboru ładowarki do lutowania chipsetu. Naprawa iPad w naszym centrum usług dokonywana jest w wyjątkowo krótkich terminach. Na przykład wymiana obudowy iPad Air 2 może być dokonana w ciągu kilku godzin, jednak pod warunkiem posiadania potrzebnych akcesoriów montażowych. Średni czas naprawy wynosi jeden dzień.

Jakość naprawy iPad Air 2 z gwarancją
iPad Air 2 nie włącza się? Należy jak najszybciej dostarczyć tablet do najbliższego oddziału „Fixitex”. Po przeprowadzeniu diagnostyki nasz fachowiec określi i usunie istniejące usterki urządzenia. Być może zepsuł się sensor i potrzebna jest tylko wymiana ekranu iPad Air 2. Taką operację przeprowadzamy w ciągu kilku godzin. Dlaczego właśnie „Fixitex”? Ponieważ zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Do przywrócenia pracy tabletów Serwis iPad wykorzystuje najnowszy sprzęt i specjalne narzędzia, przeznaczone do naprawy „jabłkowej” elektroniki. Co więcej, nasze Centrum wydaje dodatkową gwarancję na wykonaną naprawę i wszystkie zamontowane akcesoria.

 

Naprawa iPad mini

Tablety iPad mini różnią się od swoich pełnoformatowych analogów bardziej kompaktowymi wymiarami i dostępną ceną. Ale lista problemów, z którymi spotykają się właściciele tych urządzeń, pozostaje bez zmian. iPad mini również jest wrażliwy na upadek, zawilgocenie czy zwykłą nieostrożność podczas użytkowania. Fachowcy „Fixitex” pomogą Państwu uporać się z usterkami w pracy urządzenia.
Kompleksowa obsługa iPad mini
W naszym Centrum Serwisowym właścicielom iPad mini proponujemy pełny kompleks usług:

Czas przeprowadzenia naprawy zależy od skomplikowania uszkodzenia. Wymiana ekranu iPad mini zajmuje najczęściej parę godzin, pod warunkiem braku ukrytych uszkodzeń i wad. Profesjonalizm naszych specjalistów i posiadanie wysokiej jakości sprzętu pozwala nam na wykonanie serwisu iPad mini szybko, dobrej jakości i po korzystnej cenie. Przekonają się Państwo o tym sami, jeśli zwrócą się do jednego z oddziałów sieci „Fixitex”. Adres najbliższego Centrum Serwisowego można uzyskać u naszego konsultanta lub znaleźć w zakładce „Kontakty„.

 

Naprawa iPad mini Retina

Tablet iPad mini Retina reprezentuje drugą generację miniaturowych tabletów internetowych firmy Apple. „Fixitex” zapewnia kompleksową obsługę serwisową i naprawę takich urządzeń.
Kiedy należy zwracać się o pomoc?
Natychmiast powinni Państwo zwrócić się do najbliższego Centrum Serwisowego „Fixitex”, jeśli zetknęli się z którymś z wymienionych niżej problemów :

Nieznaczne na pierwszy rzut oka usterki mogą świadczyć o poważnych defektach w pracy urzadzenia. Szybki kontakt z centrum usług uchroni Państwa od zbędnych kosztów za naprawę czy konieczności zakupu nowego tabletu. Nasi fachowcy dokonują również wymiany głównych części iPad: kamery głównej i przedniej, głośników, mikrofonu i innych. Przy czym szczególną uwagę zwraca się na dobór akcesoriów montażowych. Jeśli konieczna jest wymiana baterii iPad mini Retina, w naszym Centrum Serwisowym zamontujemy nowy certyfikowany akumulator firmy Apple. A może chcieli by Państwo zaoszczędzić na kosztach naprawy, nie ryzykując zdolnością sprzętu do pracy? Nasz fachowiec dobierze odpowiedni analog oryginalnej baterii.

 

Naprawa iPad mini 3

iPad mini 3 to trzecia generacja tabletów Apple. Urządzenie jest jeszcze cieńszy, lżejszy, bardziej wyrafinowany i, co nieuniknione, wrażliwszy. Wymiana szkła iPad mini 3 to jedna z najczęstszych usług naszego Centrum Serwisowego w Warszawie. Przyczyny uszkodzenia iPad mini 3 są dość typowe: nieostrożne postępowanie, częste upadki czy silne uderzenia, zamoczenie albo też użycie nieoryginalnej ładowarki.

Jak odnowić pracę iPad mini 3?
W przypadku pojawienia się wszelkich problemów z urządzeniami firmy Apple należy zwrócić się do „Fixitex”. Samodzielne próby ich rozwiązania są niewskazane z dwóch powodów:

 • po pierwsze, samodzielna wymiana obudowy iPad mini 3 może doprowadzić do całkowitej bezużyteczności urządzenia;
 • po drugie, regeneracja tabletu po samodzielnej „naprawie” okaże się wielokrotnie droższa od standardowej diagnostyki i wymiany uszkodzonych części czy chipsetów.

Poza tym, samodzielnie nigdy Państwo nie ustalą prawdziwej przyczyny uszkodzenia. Nawet jeśli początkowo wydaje się, że potrzebna jest tylko wymiana ekranu iPad mini 3, problem może kryć się w sensorze, wyświetlaczu, usterce programowej czy uszkodzonym chipie. Ze sprzętem nie powinno się dokonywać eksperymentów – należy zwrócić się o pomoc do specjalistów „Fixitex”.