Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa tabletów

Profesjonalny serwis tabletów

Tablety i mobilne urządzenia zyskują stale na popularności i to nie tylko w Polsce. Przez ostatnich kilkanaście lat rozwój tego typu urządzeń był błyskawiczny. Obecnie, nowoczesne urządzenia są bardzo zaawansowane technologicznie. Serwisowanie urządzeń takich jak smartphony czy tablety wymaga naprawdę dużej wiedzy, doświadczenia i specjalistycznego sprzętu. Nasz serwis tabletów posiada te wszystkie trzy elementy. Przez to możemy zaoferować:
 • naprawę urządzeń mobilnych w sposób kompleksowy, od prostych prac, po wymianę podzespołów
 • usługę, jaką jest naprawa tabletów, odbywa się przy udziale wyłącznie dobrej jakości sprzętu elektronicznego
 • usługi takie jak naprawa płyt głównych, czy szybka wymiana ekranu oraz innych podzespołów i peryferiów.
Wykwalifikowany i doświadczony zespół, najlepszy sprzęt oraz wieloletnia współpraca z klientami, oparta na zaufaniu, a także niskie ceny, sprawiły, iż nasz serwis tabletów zyskał bardzo szerokie grono stałych klientów.

Naprawa tabletów w całej Polsce

Główna siedziba naszego serwisu mieści się w Warszawie. Niemniej jednak usługi oferujemy klientom w całej Polsce. Możemy zapewnić im dostęp do usług, które wykonuje doświadczony i bardzo wykwalifikowany zespół. Zespół, który dzięki dostępowi do dokumentacji technicznej i serwisowej, profesjonalnemu sprzętowi oraz narzędziom, a także wiedzy, stworzył serwis, któremu swój drogocenny sprzęt powierzają ludzie z całej Polski. Współpraca z przewoźnikami oraz kurierami, a także rzetelność i solidność, sprawiły, że swój sprzęt powierzają nam ludzie i firmy z całego kraju od Krakowa, aż po Gdańsk. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi oferujemy :
 • serwis tabletów Poznań, z którego mogą skorzystać mieszkańcy nie tylko Poznania, ale także innych miejscowości wokół tego miasta
 • serwis tabletów Kraków, gdzie oferujemy odbiór bezpośrednio od klienta oraz dostawę już naprawionego sprzętu do klienta
 • naprawa tabletów Katowice, naprawa odbywa się za pośrednictwem firmy transportowej lub kurierskiej
 • naprawa tabletów Gliwice, oferujemy kompleksową naprawę tabletów i innych urządzeń elektronicznych na terenie Gliwic
 • naprawa tabletów Warszawa, naprawa tabletów w Warszawie odbywa się bezpośrednio w naszej siedzibie firmy. Na życzenie klienta dokonamy naprawy bezpośrednio we wskazanym miejscu – domu, biurze, na hali, lub w innym budynku.

Profesjonalizm i niska cena – serwis tabletów

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i chcemy tym potrzebom wychodzić naprzeciw, dlatego też stworzyliśmy profesjonalny serwis, który zapewnia:
 • bezpłatną diagnostykę oraz wycenę
 • dobre warunki serwisowe, naprawa tabletu cena odbywa się bardzo szybko i przy niskiej cenie
 • pełną gwarancję, zarówno na naprawę, jak i na wszystkie podzespoły.
Chcemy, aby nasza marka kojarzyła się wyłącznie z najlepszą ofertą i doskonałymi usługami, dlatego przez ostatnich 10 lat stworzyliśmy rozwiązania, które pozwoliły nam i naszym klientom osiągnąć nić porozumienia. Dzięki temu zapewniamy doskonały serwis, niskie ceny, a klienci pozwalają nam stale się rozwijać i tym samym zwiększać umiejętności serwisowe.