Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPhone X

iPhone X to przyszłość smartfonów i nowoczesnych urządzeń multimedialnych. Jest to telefon kilkukrotnie mocniejszy i bardziej wydajny niż pozostałe urządzenia na rynku. To smartfon, który posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologii pod względem zarówno samego procesora jak i wszystkich podzespołów. Technologia ta wymaga niesamowitej wiedzy i bardzo dużej precyzji przy jej serwisowaniu oraz przy konserwacji urządzenia. Stworzyliśmy dział, który zajmuje się urządzeniami marki Apple, w tym najbardziej wydajnym telefonem ? iPhone X. Chcemy zaoferować Państwu profesjonalne usługi serwisowe i konserwacyjne iPhone X.  

Naprawa iPhone X w naszym serwisie

Nasz serwis iPhone realizuje usługi naprawy urządzeń marki iPhone w Warszawie od wielu lat. Stworzyliśmy profesjonalną ofertę w oparciu o najnowsze dziecko Apple ? iPhone X. Zarówno w przypadku wersji X, jak i pozostałych, naprawa iPhone X odbywać się będzie:
  • przy zastosowaniu najnowszego sprzętu serwisowego i diagnostycznego, tak aby zminimalizować ryzyko pomyłki, wyeliminować ryzyko i możliwość uszkodzenia urządzenia,
  • przez doświadczonych specjalistów, posiadających wiedzę i najwyższe umiejętności pod względem serwisu urządzeń marki Apple,
  • przy użyciu podzespołów wysokiej jakości, tak aby klient mógł cieszyć się pełną gwarancją.
Każda naprawa iPhone X w Warszawie objęta jest naszą wewnętrzną rękojmią, której celem jest zapewnienie najwyższego standardu usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę. Aby jeszcze lepiej realizować usługi, każde zadanie serwisowe jest realizowane przez naszą firmę w oparciu o bardzo dopracowane procedury. Dzięki temu, jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi i każdego zapewnić, iż jego urządzenie jest w dobrych rękach.  

Działamy na terenie całego kraju

W Warszawie posiadamy swoją główną siedzibę, ale dzięki podpisanym umowom kurierskim, usługi serwisowe czy też konserwacyjne, dostępne są na terenie całego kraju. Tym samym, możemy zadowolić naszych klientów w takich miastach jak Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Łódź, którzy mogą skorzystać z profesjonalnego serwisu Apple iPhone X. Pełna oferta serwisowa, a także dostępność usług w całym kraju pozwoliły nam na stworzenie jednego z najbardziej prężnie działających serwisów urządzeń elektronicznych o zaawansowanej technologii. Takie rozwiązania, a także profesjonalne i indywidualne podejście do klienta pozwalają na realizację usług na najwyższym poziomie i zadowolenie setek klientów. Oferujemy różne rodzaje napraw iPhone X:
  • wymiana szybki;
  • wymiana wyświetlacza;
  • wymiana baterii;
  • wymiana mikrofonu;
  • i inne.