Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa telefonów Vertu

Serwis i naprawa telefonów Vertu
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Serwis i naprawa telefonów Vertu


Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Gadget Serwis ? profesjonalny serwis telefonów Vertu

Marka Vertu jest mało znaną w Polsce marką telefonów komórkowych. Jest to jednak bardzo dobrze znana marka na skalę światową, która zapewnia dostęp do zaawansowanych, w tym również biznesowych aplikacji, a ponadto zapewnia stabilne działanie telefonu. Smartphony Vertu należą do linii telefonów luksusowych, biznesowych, a ich koszt jest bardzo wysoki. Niemniej jednak jak każde urządzenie elektroniczne, również te smartfony się psują lub mogą ulec uszkodzeniu. Jeżeli tak się stanie, nasza firma Gadget Serwis służy profesjonalną pomocą i naprawą.

Oferujemy serwis Vertu oparty na doświadczeniu specjalistów, którzy przez lata poznawali dogłębnie tę biznesową linię telefonów i smartfonów. Obecnie serwis telefonów Vertu realizowany przez Gadget Serwis jest jednym z niewielu serwisów w Polsce. Na serwisowanie tak zaawansowanych technicznie telefonów pozwoliły nam:

  • doświadczenie naszych pracowników, którzy od lat zgłębiają tajniki smartfonów tej marki.;
  • specjalistyczny sprzęt gwarantujący szybką diagnostykę a później naprawę bez konieczności stosowania niepewnych metod. Nowoczesny sprzęt to bezpieczeństwo Państwa smartfona.;
  • zaawansowana technologia oraz dostęp do najnowszej literatury.

Profesjonalna naprawa Vertu i innych, często kosztownych telefonów nie należy do łatwych zadań. Jednocześnie zapewniamy, że powierzając nam to zadanie, każdy klient może być pewny, iż zostawia wartościową rzecz w odpowiedzialnych, zaufanych rękach.

 

Profesjonalny serwis Vertu ? tanio i szybko

Telefony marki Vertu to w większości telefony biznesowe, z ważnymi danymi dyskowymi i istotnymi informacjami. Dlatego też doskonale wiemy, jak ważna jest w tym przypadku błyskawiczna reakcja, która zapewni nie tylko bezbłędną i szybką diagnostykę, ale także naprawę. Gadget Serwis decydując się na serwisowanie biznesowych modeli telefonów komórkowych, przyjął na siebie olbrzymią odpowiedzialność szybkiej realizacji takiego zlecenia. Dlatego też naprawa Vertu realizowana jest tak szybko jak tylko możliwe. Często drobne problemy i awarie eliminowane są na miejscu, a każdy klient może w tym czasie liczyć na kawę lub zimny napój.

Doskonale wiemy, jak kosztowne mogą być naprawy smartfonów biznesowych. Gadget Serwis nie stawia ich jednak w innym rzędzie, niż smartfony do użytku codziennego. Takie rozwiązanie sprawia, że serwis Vertu nie jest droższy niż naprawa smartfonów innej marki.

Gadget Serwis jest jednym z nielicznych serwisów telefonów marki Vertu w Polsce. W Warszawie działamy stacjonarnie. Jednak na potrzebę klientów zorganizowaliśmy odbiór telefonów bezpośrednio od Państwa, w takich miastach jak Wrocław, Poznań czy Kraków.

Bez względu na to, czy znajdujecie się Państwo w Krakowie, czy w innym mieście Polski, skorzystanie z naszych usług serwisowych obejmujących serwis telefonów Vertu, zawsze będzie dla Was opłacalny.